App Store Google Play

"Равликів" заарештовано за вказівкою аграріїв Януковича-Новинського?

04.06.2015 09:45
"Равликів" заарештовано за вказівкою аграріїв Януковича-Новинського?

На своїй сторінці у Facebook польовий командир Валентин Манько, підрозділи якого разом із ЗСУ звільняли західні частини Донецької області, розкрив деякі подробиці справи загону «Равликів».

За його словами, групу «Равлики» та інших добровольців звинувачують у розбійному нападі на фермерське господарство «Євгеніївське».

«Це господарство належить одному з головних сепаратистів і організаторів мітингів та референдумів в підтримку ДНР Шемякову Олегу Ернестовичу, який у свій час разом з Валерієм Широю вбили колишнього хазяїна цього господарства Харамана І.В. та, підробивши документи, забрали господарство у свої руки, лишивши при цьому жінку та сина Харамана без грошей та спадку» - повідомляє Валентин Манько.

Зараз зі слів Валентина це господарство входить в корпорацію Олександра Януковича та Вадима Новінського. Після того, як Великоновоселівський район було звільнено, обидва «хазяїни» втекли в Крим, а Хараман-молодший звернувся до добровольців та попросив допомогти повернути господарство, при цьому він надав добровольцям усі докази, що утверджували право на власність цим господарством його батьку.

«Добровольці допомогли повернути йому госпорадство, але у райвідділ міліції надійшов дзвінок про розбійний напад на господарство. Дзвінок йшов з Криму, від Шемякова. Міліція розібралася із цією справою та запевнила Харамана, що фермерське господарство належить йому по закону. А вже через 10 місяців після цього добровольців почали арештовувати за розбійний напад на це господарство» - заявив Валентин Малько.

«Далі за справу взялися «Равлики». Що з ними сталося ви знаєте, а знаєте що зараз пишуть у матеріалах справ по добровольцям? Пушуть, що ватажки цих банд збиралися в організовані злочинні групи для того, щоб грабувати! Хоча ми збиралися з перших днів війни для того, щоб захищати свою батьківщину та припинення фінансування терористів. Ми ще восени пропонували перекривати потоки вантажівок на окуповані території та робили це. І тоді нас не розуміли. Хоча зараз навіть голова МВС виступає за це» - підкреслює Валентин Манько.

За словами командира, наразі серед народних депутатів ще люди, які хочуть домогтися звільнити добровольців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...