App Store Google Play

"Равликів" заарештовано за вказівкою аграріїв Януковича-Новинського?

04.06.2015 09:45
"Равликів" заарештовано за вказівкою аграріїв Януковича-Новинського?

На своїй сторінці у Facebook польовий командир Валентин Манько, підрозділи якого разом із ЗСУ звільняли західні частини Донецької області, розкрив деякі подробиці справи загону «Равликів».

За його словами, групу «Равлики» та інших добровольців звинувачують у розбійному нападі на фермерське господарство «Євгеніївське».

«Це господарство належить одному з головних сепаратистів і організаторів мітингів та референдумів в підтримку ДНР Шемякову Олегу Ернестовичу, який у свій час разом з Валерієм Широю вбили колишнього хазяїна цього господарства Харамана І.В. та, підробивши документи, забрали господарство у свої руки, лишивши при цьому жінку та сина Харамана без грошей та спадку» - повідомляє Валентин Манько.

Зараз зі слів Валентина це господарство входить в корпорацію Олександра Януковича та Вадима Новінського. Після того, як Великоновоселівський район було звільнено, обидва «хазяїни» втекли в Крим, а Хараман-молодший звернувся до добровольців та попросив допомогти повернути господарство, при цьому він надав добровольцям усі докази, що утверджували право на власність цим господарством його батьку.

«Добровольці допомогли повернути йому госпорадство, але у райвідділ міліції надійшов дзвінок про розбійний напад на господарство. Дзвінок йшов з Криму, від Шемякова. Міліція розібралася із цією справою та запевнила Харамана, що фермерське господарство належить йому по закону. А вже через 10 місяців після цього добровольців почали арештовувати за розбійний напад на це господарство» - заявив Валентин Малько.

«Далі за справу взялися «Равлики». Що з ними сталося ви знаєте, а знаєте що зараз пишуть у матеріалах справ по добровольцям? Пушуть, що ватажки цих банд збиралися в організовані злочинні групи для того, щоб грабувати! Хоча ми збиралися з перших днів війни для того, щоб захищати свою батьківщину та припинення фінансування терористів. Ми ще восени пропонували перекривати потоки вантажівок на окуповані території та робили це. І тоді нас не розуміли. Хоча зараз навіть голова МВС виступає за це» - підкреслює Валентин Манько.

За словами командира, наразі серед народних депутатів ще люди, які хочуть домогтися звільнити добровольців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...