App Store Google Play

"Равликів" заарештовано за вказівкою аграріїв Януковича-Новинського?

04.06.2015 09:45
"Равликів" заарештовано за вказівкою аграріїв Януковича-Новинського?

На своїй сторінці у Facebook польовий командир Валентин Манько, підрозділи якого разом із ЗСУ звільняли західні частини Донецької області, розкрив деякі подробиці справи загону «Равликів».

За його словами, групу «Равлики» та інших добровольців звинувачують у розбійному нападі на фермерське господарство «Євгеніївське».

«Це господарство належить одному з головних сепаратистів і організаторів мітингів та референдумів в підтримку ДНР Шемякову Олегу Ернестовичу, який у свій час разом з Валерієм Широю вбили колишнього хазяїна цього господарства Харамана І.В. та, підробивши документи, забрали господарство у свої руки, лишивши при цьому жінку та сина Харамана без грошей та спадку» - повідомляє Валентин Манько.

Зараз зі слів Валентина це господарство входить в корпорацію Олександра Януковича та Вадима Новінського. Після того, як Великоновоселівський район було звільнено, обидва «хазяїни» втекли в Крим, а Хараман-молодший звернувся до добровольців та попросив допомогти повернути господарство, при цьому він надав добровольцям усі докази, що утверджували право на власність цим господарством його батьку.

«Добровольці допомогли повернути йому госпорадство, але у райвідділ міліції надійшов дзвінок про розбійний напад на господарство. Дзвінок йшов з Криму, від Шемякова. Міліція розібралася із цією справою та запевнила Харамана, що фермерське господарство належить йому по закону. А вже через 10 місяців після цього добровольців почали арештовувати за розбійний напад на це господарство» - заявив Валентин Малько.

«Далі за справу взялися «Равлики». Що з ними сталося ви знаєте, а знаєте що зараз пишуть у матеріалах справ по добровольцям? Пушуть, що ватажки цих банд збиралися в організовані злочинні групи для того, щоб грабувати! Хоча ми збиралися з перших днів війни для того, щоб захищати свою батьківщину та припинення фінансування терористів. Ми ще восени пропонували перекривати потоки вантажівок на окуповані території та робили це. І тоді нас не розуміли. Хоча зараз навіть голова МВС виступає за це» - підкреслює Валентин Манько.

За словами командира, наразі серед народних депутатів ще люди, які хочуть домогтися звільнити добровольців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...