App Store Google Play

Дніпропетровщина відправила на реабілітацію до Литви ще трьох бійців АТО

04.06.2015 14:19
Дніпропетровщина відправила на реабілітацію до Литви ще трьох бійців АТО

Литва продовжує приймати на реабілітацію українських військових, які отримали поранення в зоні АТО. Цього разу до військового реабілітаційного центру Друскінінкай відправилося троє бійців. Крім того, сьогодні 5 військовослужбовців після лікування повернуться з Литви до Дніпропетровська.

Така допомога пораненим стала можливою завдяки домовленостям Дніпропетровської ОДА з Почесним Консульством Литовської Республіки в Дніпропетровську.

Старший лейтенант Андрій Іванович служив в Авдіївці. Поранення отримав 8 лютого при обстрілі блокпоста артилерійським вогнем.

«Лікувався в Черкаському військовому госпіталі, потім за місцем проживання в Кривому Розі. Зараз необхідне відновлення нервової системи, пам'яті, адже був струс мозку», - розповів він.

Радник голови Дніпропетровської ОДА Віталій Литвин зазначив, що потреба в реабілітації наразі дуже велика.

Лише у цьому році Литва прийняла на реабілітацію 20 бійців, а загалом протягом року країна готова прийняти близько 50 українських військових.

Нагадаємо, що загалом із залученням допомоги європейських країн та благодійних фондів протягом 2014-2015 років з медзакладів Дніпропетровщини на лікування та реабілітацію до Естонії, Латвії, Литви, Польщі та Німеччини було направлено понад 130 бійців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...