App Store Google Play

Дніпропетровщина відправила на реабілітацію до Литви ще трьох бійців АТО

04.06.2015 14:19
Дніпропетровщина відправила на реабілітацію до Литви ще трьох бійців АТО

Литва продовжує приймати на реабілітацію українських військових, які отримали поранення в зоні АТО. Цього разу до військового реабілітаційного центру Друскінінкай відправилося троє бійців. Крім того, сьогодні 5 військовослужбовців після лікування повернуться з Литви до Дніпропетровська.

Така допомога пораненим стала можливою завдяки домовленостям Дніпропетровської ОДА з Почесним Консульством Литовської Республіки в Дніпропетровську.

Старший лейтенант Андрій Іванович служив в Авдіївці. Поранення отримав 8 лютого при обстрілі блокпоста артилерійським вогнем.

«Лікувався в Черкаському військовому госпіталі, потім за місцем проживання в Кривому Розі. Зараз необхідне відновлення нервової системи, пам'яті, адже був струс мозку», - розповів він.

Радник голови Дніпропетровської ОДА Віталій Литвин зазначив, що потреба в реабілітації наразі дуже велика.

Лише у цьому році Литва прийняла на реабілітацію 20 бійців, а загалом протягом року країна готова прийняти близько 50 українських військових.

Нагадаємо, що загалом із залученням допомоги європейських країн та благодійних фондів протягом 2014-2015 років з медзакладів Дніпропетровщини на лікування та реабілітацію до Естонії, Латвії, Литви, Польщі та Німеччини було направлено понад 130 бійців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...