App Store Google Play

Корбан і Денисенко люстрували голову Новомосковської РДА

03.06.2015 17:14
Корбан і Денисенко люстрували голову Новомосковської РДА

Народний депутат Андрій Денисенко та кандидат у народні депутати, екс-заступник голови Дніпропетровської ОДА Геннадій Корбан провели люстрацію голови Новомосковської районної держадміністрації Павла Селіхова.

 

Останній, хоч і призначений на посаду постановою голови держави, офіційно представлений не був, хоча вже активно виконує обов’язки і підписує папери у кабінеті голови РДА.

 

На думку членів Громадського люстраційного комітету, призначений Президентом Петром Порошенко голова Новомосковської районної державної адміністрації Павло Селіхов не має морального права займати цю посаду і повинен бути люстрований.

 

Як зазначили люстратори, Павло Селіхов приховав факт від Президента України у своїй автобіографії факт роботи в ТВК від регіоналів, а також має задокументовані факти фальсифікацій на користь колишнього голови Дніпропетровської ОДА Нестеренка.

 

Геннадій Корбан у присутності правоохоронців, працівників СБУ та громадських активістів зачитав чиновнику перелік його зловживань і порушень закону, зокрема під час виборів 2010 та 2014 років, коли Селіхов був головою місцевої виборчої комісії від Партії регіонів.

 

В процесі спілкування на колишньому регіоналові, а раніше - комуністові був помічений подарунковий годинник з георгіївською стрічкою. Коли активісти попросили показати годинник на камеру, голова райдержадміністрації спочатку сказав, що придбав його лише вчора, далі сховав його до кишені, а потім взагалі викинув.

 

В процесі спілкування з громадськими активістами та депутатами пан Сухенко робив спроби втекти через задній вхід та спровокувати бійку, аби виставити себе жертвою насильства. Втім, обійшлося без сутичок.

 

Своєї провини фальсифікатор виборів не визнав і вимоги люстраторів «провокацією проти нормального ходу справ», відтак добровільно йти у відставку відмовився.

 

Андрій Денисенко в свою чергу пообіцяв, що ситуацію без уваги не полишить.

 

«Я підготую офіційне депутатське представлення до Президента Петра Порошенка щодо приховання фактів біографії Павла Селіхова, які унеможливлюють його перебування на цій посаді з вимогою переглянути його призначення. Людина з таким політичним бекграундом не має права працювати на відповідальній посаді у прифронтовій області», - підсумував ситуацію народний депутат.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...