App Store Google Play

Дніпропетровський військовий шпиталь повернули державі

02.06.2015 12:59
Дніпропетровський військовий шпиталь повернули державі

Завдяки діям Геннадія Корбана майно, будівлі і територія військового госпіталю в Дніпропетровську повернуті у державну власність.

Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомив сам Корбан.

«Тепер це майно повернулося в держвласність. Рішення суду у мене на руках», - зазначив екс-заступник губернатора Дніпропетровської області.

Корбан додав, що таке негативне явище як рейдерство має свій зворотній бік, адже Генеральна прокуратура вже неодноразово зверталася з позовами щодо повернення в держвласність даного об'єкта, але всі суди з цього питання було програно.

«Всі ці аргументи були порожнім місцем на тлі досвіду професійного рейдера. Я знав, що продавлю цей суд... З одного боку рейдерство це негативне явище, але іноді «зворотна сторона» допомагає повернути госпіталь державі. І все - в рамках закону», - заявив Корбан.

Він нагадав, як військовий госпіталь у Дніпропетровську у свій час потрапив у власність російського «ВТБ Банку»: він був проданий Міністерством оборони за ціною, що не відповідає реальній вартості, а слідом за цим, після банкрутства самого покупця, територія госпіталю опинилася в заставі у банку.

«У якийсь момент ми зрозуміли, що військовий госпіталь в центрі міста не наш, він тепер «російський». Тоді мені повідомили, що біля стін госпіталю з'явилася виконавча служба з представниками російського «ВТБ Банку». Прийшли вилучати за борги - понад 10 тис кв. м. нерухомості і близько 4 га землі в центрі міста. Загалом весь госпіталь», - ділиться спогадами політик.

За словами Корбана, юристи, представники прокуратури та співробітники Фонду держмайна запевняли його, що повернення госпіталю в держвласність неможливо.

З цього приводу Корбан також пожартував, що готовий провести всім державним чиновникам майстер-клас за темою «зворотна сторона рейдерства».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...