App Store Google Play

Дніпропетровський військовий шпиталь повернули державі

02.06.2015 12:59
Дніпропетровський військовий шпиталь повернули державі

Завдяки діям Геннадія Корбана майно, будівлі і територія військового госпіталю в Дніпропетровську повернуті у державну власність.

Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомив сам Корбан.

«Тепер це майно повернулося в держвласність. Рішення суду у мене на руках», - зазначив екс-заступник губернатора Дніпропетровської області.

Корбан додав, що таке негативне явище як рейдерство має свій зворотній бік, адже Генеральна прокуратура вже неодноразово зверталася з позовами щодо повернення в держвласність даного об'єкта, але всі суди з цього питання було програно.

«Всі ці аргументи були порожнім місцем на тлі досвіду професійного рейдера. Я знав, що продавлю цей суд... З одного боку рейдерство це негативне явище, але іноді «зворотна сторона» допомагає повернути госпіталь державі. І все - в рамках закону», - заявив Корбан.

Він нагадав, як військовий госпіталь у Дніпропетровську у свій час потрапив у власність російського «ВТБ Банку»: він був проданий Міністерством оборони за ціною, що не відповідає реальній вартості, а слідом за цим, після банкрутства самого покупця, територія госпіталю опинилася в заставі у банку.

«У якийсь момент ми зрозуміли, що військовий госпіталь в центрі міста не наш, він тепер «російський». Тоді мені повідомили, що біля стін госпіталю з'явилася виконавча служба з представниками російського «ВТБ Банку». Прийшли вилучати за борги - понад 10 тис кв. м. нерухомості і близько 4 га землі в центрі міста. Загалом весь госпіталь», - ділиться спогадами політик.

За словами Корбана, юристи, представники прокуратури та співробітники Фонду держмайна запевняли його, що повернення госпіталю в держвласність неможливо.

З цього приводу Корбан також пожартував, що готовий провести всім державним чиновникам майстер-клас за темою «зворотна сторона рейдерства».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...