App Store Google Play

Ярош обіцяє виконувати всі розпорядження ЗСУ

31.05.2015 10:31
Ярош обіцяє виконувати всі розпорядження ЗСУ

Правий сектор зараз виконує всі накази Генерального штабу і у майбутньому буде виконувати усі розпорядження керівництва Збройних Сил. Про це заявив нардеп, лідер «Правого сектору» Дмитро Ярош, повідомляє Генштаб ЗСУ.

«Щодо нашої співпраці зі Збройними Силами, ... за всю війну у нас не було ніяких проблем з армійцями. Наші люди – по суті громадяни, які на волонтерських засадах воювали проти ворога – завжди вважали себе частиною української армії», – зазначив він.

«Зараз триває своєрідне формальне узаконення цієї діяльності. Так, на бази наших підрозділів призначені контррозвідники. У нас, зокрема, організоване відповідальне зберігання зброї, боєприпасів і всього, що потрібно для ведення бойових дій за Україну. У нас налагоджені стосунки із Генштабом, і з керівництвом секторів, і з командуванням бойових частин», – зазначив Ярош.

Також, за його словами, є погоджена своєрідна дорожня карта співпраці.

«Крім того, у Верховній Раді зареєстрований законопроект про Добровольчий український корпус», – зауважив Ярош.

Нагадаємо, 28 квітня стало відомо, що підрозділи 95-ї аеромобільної та 25-й парашутно-десантної бригад намагалися заблокувати і роззброїти бійців "Правого сектору" на Дніпропетровщині.

3 травня Міноборони заявило про завершення переговорів про перехід "Правого сектору" до ЗСУ.

9 травня «Правий сектор» повідомив про можливий розгін Збройними Силами його навчальної бази в Десні. У Генштабі заперечили таку інформацію.

Також нагадаємо, що 14 травня Ярош запевнив, що керівництво Добровольчого українського корпусу та силових відомств під час зустрічі домовилося про взаємодію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...