App Store Google Play

Ярош обіцяє виконувати всі розпорядження ЗСУ

31.05.2015 10:31
Ярош обіцяє виконувати всі розпорядження ЗСУ

Правий сектор зараз виконує всі накази Генерального штабу і у майбутньому буде виконувати усі розпорядження керівництва Збройних Сил. Про це заявив нардеп, лідер «Правого сектору» Дмитро Ярош, повідомляє Генштаб ЗСУ.

«Щодо нашої співпраці зі Збройними Силами, ... за всю війну у нас не було ніяких проблем з армійцями. Наші люди – по суті громадяни, які на волонтерських засадах воювали проти ворога – завжди вважали себе частиною української армії», – зазначив він.

«Зараз триває своєрідне формальне узаконення цієї діяльності. Так, на бази наших підрозділів призначені контррозвідники. У нас, зокрема, організоване відповідальне зберігання зброї, боєприпасів і всього, що потрібно для ведення бойових дій за Україну. У нас налагоджені стосунки із Генштабом, і з керівництвом секторів, і з командуванням бойових частин», – зазначив Ярош.

Також, за його словами, є погоджена своєрідна дорожня карта співпраці.

«Крім того, у Верховній Раді зареєстрований законопроект про Добровольчий український корпус», – зауважив Ярош.

Нагадаємо, 28 квітня стало відомо, що підрозділи 95-ї аеромобільної та 25-й парашутно-десантної бригад намагалися заблокувати і роззброїти бійців "Правого сектору" на Дніпропетровщині.

3 травня Міноборони заявило про завершення переговорів про перехід "Правого сектору" до ЗСУ.

9 травня «Правий сектор» повідомив про можливий розгін Збройними Силами його навчальної бази в Десні. У Генштабі заперечили таку інформацію.

Також нагадаємо, що 14 травня Ярош запевнив, що керівництво Добровольчого українського корпусу та силових відомств під час зустрічі домовилося про взаємодію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...