App Store Google Play

Найдорожча в Україні черешня - на дніпропетровській "Озерці"

29.05.2015 14:51
Найдорожча в Україні черешня - на дніпропетровській "Озерці"

На поточному тижні на більшості оптових ринках України почався сезон реалізації черешні. Ціна коливається від 20 до 60 грн/кг.

Про це повідомляють аналітики проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти» з посиланням на дані свого щоденного моніторингу.

Так, на ринку Львова цю ягоду оптом сьогодні можна купити за 20-32 грн/кг (0,81-1,29 євро/кг). Однак необхідно додати, що в аналогічний торішній період черешня на львівському ринку «Шувар» коштувала в середньому в 1,7 рази дешевше, ніж зараз.

На ринку «Копані» в Херсонській області зазначена ягода надходить у продаж по 20-25 грн/кг (0,81-1,01 євро/кг), а це в середньому на третину дорожче, ніж наприкінці весни 2014 року.

Найбільш високі ціни на черешню на даний момент спостерігаються на ринку «Озерка» в Дніпропетровську. Сьогодні тут цю ягоди продавці готові відвантажувати в середньому по 60 грн/кг (2,42 євро/кг), а це втричі дорожче, ніж роком раніше.

За інформацією проекту, на сьогоднішній день продажі ягоди ведуться невеликими партіями. Більш масово черешня почне надходити на ринок уже з наступного тижня, що, за словами експертів проекту, неминуче спричинить за собою зниження цін.

Нагадаємо, українські переробники купують вишню на зовнішніх ринках через недостатню її пропозицію як сировини на внутрішньому ринку. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...