App Store Google Play

Найдорожча в Україні черешня - на дніпропетровській "Озерці"

29.05.2015 14:51
Найдорожча в Україні черешня - на дніпропетровській "Озерці"

На поточному тижні на більшості оптових ринках України почався сезон реалізації черешні. Ціна коливається від 20 до 60 грн/кг.

Про це повідомляють аналітики проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти» з посиланням на дані свого щоденного моніторингу.

Так, на ринку Львова цю ягоду оптом сьогодні можна купити за 20-32 грн/кг (0,81-1,29 євро/кг). Однак необхідно додати, що в аналогічний торішній період черешня на львівському ринку «Шувар» коштувала в середньому в 1,7 рази дешевше, ніж зараз.

На ринку «Копані» в Херсонській області зазначена ягода надходить у продаж по 20-25 грн/кг (0,81-1,01 євро/кг), а це в середньому на третину дорожче, ніж наприкінці весни 2014 року.

Найбільш високі ціни на черешню на даний момент спостерігаються на ринку «Озерка» в Дніпропетровську. Сьогодні тут цю ягоди продавці готові відвантажувати в середньому по 60 грн/кг (2,42 євро/кг), а це втричі дорожче, ніж роком раніше.

За інформацією проекту, на сьогоднішній день продажі ягоди ведуться невеликими партіями. Більш масово черешня почне надходити на ринок уже з наступного тижня, що, за словами експертів проекту, неминуче спричинить за собою зниження цін.

Нагадаємо, українські переробники купують вишню на зовнішніх ринках через недостатню її пропозицію як сировини на внутрішньому ринку. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...