App Store Google Play

Філатов: особистість Берези - великий біль і велике розчарування

28.05.2015 17:44
Філатов: особистість Берези - великий біль і велике розчарування

Народний депутат Борис Філатов відмовився в інтерв’ю виданню «Обозреватель» підтвердити чи спростувати факти, викладені у розслідуванні журналістки сайту Тетяни Заровної, стосовно його колишнього соратника по Штабу національного захисту, а нині – колеги по парламенту Юрія Берези.

«У цій ситуації я хотів би скористатися фразою «без коментарів». Для мене особистість пана Берези - великий біль і велике розчарування. І я не особливо хотів би розвивати цю тему», - заявив Філатов виданню.

Водночас він навів кілька випадків, про які йому стало відомо, коли підлеглі Берези займалися протиправною діяльністю, зокрема мародерством та супроводом рейдерських захоплень.

Не обійшов увагою народний депутат і скандал навколо контрабанди в зону АТО, який вилився у вбивство офіцера СБУ.

«У нас є ситуація з розстрілом у Волновасі офіцера СБУ громадянином Гордєєвим. А всі інші заяви, які глава СБУ зробив на своєму брифінгу, - це речі не пов'язані. Гордєєв служив у батальйоні «Дніпро», але після махінацій з документами він заднім числом пропав з числа особового складу. Хто справив махінації з документами - слідство має розібратися. За словами моїх колег, яким я схильний довіряти, у бійців, які з'ясовували стосунки зі співробітниками СБУ, було на руках 8 автоматів, зареєстрованих за «Дніпром». У результаті - після вбивства - пропав журнал видачі зброї, він був переписаний, і в підсумку виявилося, що ці автомати пропали десь в Іловайську», - повідомив Борис Філатов.

На його думку, слідство має розібратися, чи був переписаний цей журнал чи ні, а також з’ясувати, чи не були «герої», які прославилися в протистоянні з правоохоронцями,на момент протистояння самі міліціянтами.

Народний депутат не виключає, що керівництво «Дніпра», зокрема Юрій Береза, покривало цих бійців, а тепер їх просто кинуло, рятуючи свою шкуру.

«Я вважаю, що пан Береза має якомога швидше якось відреагувати на звинувачення у статтях пані Заровної. Бо чим довше він мовчить, тим гірше враження складається», - резюмував своє бачення ситуації Філатов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...