App Store Google Play

Дніпропетровщина другий місяць поспіль нарощує обсяги виробництва

28.05.2015 15:40
Дніпропетровщина другий місяць поспіль нарощує обсяги виробництва
У березні Дніпропетровщина реалізувала промислової продукції на 25,1 млрд грн - це на третину більше, ніж за аналогічний період минулого року. У квітні очікується не менший показник, адже промисловці регіону наростили об'єми промислового виробництва у порівнянні з березнем на 0,4%.

«У березні Дніпропетровщина реалізувала на третину більше промислової продукції, ніж минулого року. Згідно зі статистикою, наш один регіон з початку року реалізував промислової продукції таку ж кількість як 14 регіонів України разом. Показники промислового виробництва квітня значно перевищують показники березня. Є тенденція до стабілізації ситуації», - наголосив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Віктор Сергєєв.

У квітні промисловці Дніпропетровщини виготовили 728 тис тонн чавуну, що на 10% перевищує показники березня, 853 тис тонн сталі, що на 8,4% більше ніж у березні, 747 тис тонн прокату, що на 24,5% перевищує минуло місячні показники, 4,4 млн тонн концентрату, що більше на 6,8%.

Промисловці Дніпропетровщини, зокрема коксовики, підвищують можливості свого виробництва для того, щоб хоча б частково компенсувати зупинені підприємства Донецької та Луганської областей.

За 4 місяці 2015 року коксовики Дніпропетровщини виготовили 1,3 млн тонн коксу, що майже на 16% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Це дозволило наростити обсяги виробництва Дніпровському металургійному комбінату ім. Дзержинського, який у березні був вимушений знизити виробництво через брак коксу, що постачався з Алчевську. Зокрема, вже у квітні ДМК ім. Дзержинського вдалося перевищити показники березня з виробництва чавуну на 91,3%, сталі - на 85,5%, прокату більш ніж вдвічі.

Завдяки модернізації та пошуку нових ринків збуту відновлює обсяги виробництва Євраз ДМЗ ім. Петровського. Зокрема, у квітні завод перевищив показники березня у виробництві чавуну (на 5,1%) та сталі (на 3,8%).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...