App Store Google Play

Дніпропетровщина другий місяць поспіль нарощує обсяги виробництва

28.05.2015 15:40
Дніпропетровщина другий місяць поспіль нарощує обсяги виробництва
У березні Дніпропетровщина реалізувала промислової продукції на 25,1 млрд грн - це на третину більше, ніж за аналогічний період минулого року. У квітні очікується не менший показник, адже промисловці регіону наростили об'єми промислового виробництва у порівнянні з березнем на 0,4%.

«У березні Дніпропетровщина реалізувала на третину більше промислової продукції, ніж минулого року. Згідно зі статистикою, наш один регіон з початку року реалізував промислової продукції таку ж кількість як 14 регіонів України разом. Показники промислового виробництва квітня значно перевищують показники березня. Є тенденція до стабілізації ситуації», - наголосив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Віктор Сергєєв.

У квітні промисловці Дніпропетровщини виготовили 728 тис тонн чавуну, що на 10% перевищує показники березня, 853 тис тонн сталі, що на 8,4% більше ніж у березні, 747 тис тонн прокату, що на 24,5% перевищує минуло місячні показники, 4,4 млн тонн концентрату, що більше на 6,8%.

Промисловці Дніпропетровщини, зокрема коксовики, підвищують можливості свого виробництва для того, щоб хоча б частково компенсувати зупинені підприємства Донецької та Луганської областей.

За 4 місяці 2015 року коксовики Дніпропетровщини виготовили 1,3 млн тонн коксу, що майже на 16% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Це дозволило наростити обсяги виробництва Дніпровському металургійному комбінату ім. Дзержинського, який у березні був вимушений знизити виробництво через брак коксу, що постачався з Алчевську. Зокрема, вже у квітні ДМК ім. Дзержинського вдалося перевищити показники березня з виробництва чавуну на 91,3%, сталі - на 85,5%, прокату більш ніж вдвічі.

Завдяки модернізації та пошуку нових ринків збуту відновлює обсяги виробництва Євраз ДМЗ ім. Петровського. Зокрема, у квітні завод перевищив показники березня у виробництві чавуну (на 5,1%) та сталі (на 3,8%).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...