App Store Google Play

Міські депутати відмовились підвищити зарплату меру і заступникам

27.05.2015 11:55
Міські депутати відмовились підвищити зарплату меру і заступникам

Депутати Дніпропетровської міської ради відмовились підтримати рішення «Про умови оплати праці міського голови, секретаря міської ради, першого заступника міського голови, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів та керуючого справами виконкому міської ради».

Відповідний проект, який вже вдруге вносився на розгляд сесії (минулого разу був виключений з порядку денного), був підтриманий лише 49 з з 80 присутніх у залі депутатів за необхідного мінімуму в 61 голос.

В ході обговорення голова фракції «Солідарність – Блок Петра Порошенка» Каміль Примаков наголосив на неприпустимості прийняття таких «необґрунтованих, передчасних і блюзнірських» рішень.

«Може слід спочатку підняти зарплати вчителям, лікарям та іншим бюджетникам, а потім вже – чиновникам?», - обурився голова президентської фракції.

Опонуючи Примакову, позафракційний депутат Фанигін зауважив, що «Жодна людина із зарплатою в 1500 гривень може нормально виконувати свої обов’язки».

Втім, Примаков переконав зібрання вагомим аргументом: «Жоден мер,заступник чи високопосадовий чиновник не звільнився через те, що в нього маленька зарплата!».

Після цього обговорення припинилося і депутати залишили зарплату керівництва міськради на попередньому рівні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...