App Store Google Play

Міські депутати відмовились підвищити зарплату меру і заступникам

27.05.2015 11:55
Міські депутати відмовились підвищити зарплату меру і заступникам

Депутати Дніпропетровської міської ради відмовились підтримати рішення «Про умови оплати праці міського голови, секретаря міської ради, першого заступника міського голови, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів та керуючого справами виконкому міської ради».

Відповідний проект, який вже вдруге вносився на розгляд сесії (минулого разу був виключений з порядку денного), був підтриманий лише 49 з з 80 присутніх у залі депутатів за необхідного мінімуму в 61 голос.

В ході обговорення голова фракції «Солідарність – Блок Петра Порошенка» Каміль Примаков наголосив на неприпустимості прийняття таких «необґрунтованих, передчасних і блюзнірських» рішень.

«Може слід спочатку підняти зарплати вчителям, лікарям та іншим бюджетникам, а потім вже – чиновникам?», - обурився голова президентської фракції.

Опонуючи Примакову, позафракційний депутат Фанигін зауважив, що «Жодна людина із зарплатою в 1500 гривень може нормально виконувати свої обов’язки».

Втім, Примаков переконав зібрання вагомим аргументом: «Жоден мер,заступник чи високопосадовий чиновник не звільнився через те, що в нього маленька зарплата!».

Після цього обговорення припинилося і депутати залишили зарплату керівництва міськради на попередньому рівні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...