App Store Google Play

Фракція ББП наполягає на забороні алкоголю біля шкіл і коледжів

27.05.2015 09:42
Фракція ББП наполягає на забороні алкоголю біля шкіл і коледжів

До розгляду на 64-ій черговій сесії Дніпропетровської міської ради депутатською фракцією «Солідарність» - Блок Петра Порошенка» запропоновано внести зміни та доповнення до рішення від 28.12.2009 № 55/53 «Про заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів біля загальноосвітніх навчальних і дошкільних закладів, центрів виховання дітей, ПТУ та ВНЗ I-II рівнів акредитації»

 

Каміль Примаков, голова дніпропетровської міської фракції «Солідарність» - Блок Петра Порошенка»: «В прийнятому в 2009 року рішення про заборону алкогольних та слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів у парках, у скверах, біля загальноосвітніх навчальних і дошкільних закладів, центрів виховання дітей, ПТУ та ВНЗ I-II рівнів акредитації в радіусі 300 метрів не було включено пиво до переліку заборонених до продажу товарів. Ми додаємо пиво до заборонених до продажу товарів. Також  цим рішенням ми включаємо обов’язковий пункт у договори із підприємцями, що займаються торгівельною діяльністю на території парків, про заборону продажу тютюнових виробів, слабоалкогольних напоїв, пива та лікеро-горілчаних виробів на території парків м. Дніпропетровська. Тобто ті підприємці, котрі будуть здійснювати продаж торгівлю тютюновими виробами, слабоалкогольними напоями, пивом, лікеро-горілчаними виробами, з ними договори з ними будуть розриватися автоматично».

 

Раніше в дирекції усіх дніпропетровських парків були спрямовані протоколи засідання комісії з освіти, культури, молоді та спорту з рекомендацією включити пункт про заборону торгівлю алкоголем в договори між підприємцями та дирекцією парку. Через ігнорування вимоги комісії дирекцією парків, фракцією «Солідарність» - Блок Петра Порошенка» було підготовлене доповнення до рішення 2009 року.

 

Каміль Примаков додав, що продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв у місцях відпочинку дітей неприпустима і буде жорстко контролюватися міською владою.


Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 28.12.2009 № 55/53 «Про заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів біля загальноосвітніх навчальних і до-шкільних закладів, центрів вихо-вання дітей, ПТУ та ВНЗ I-II рівнів акредитації»

 

 

 

Відповідно до протоколу засідання депутатської фракції «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» у Дніпропетровській міській раді від 22.04.2015 № 23 та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:
Внести зміни та доповнення до рішення міської ради від 28.12.2009 № 55/53 «Про заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів біля загальноосвітніх навчальних і дошкільних закладів, центрів виховання дітей, ПТУ та ВНЗ I-II рівнів акредитації».

 

1.1.      Пункти 1, 2 викласти у новій редакції:

 

«1. Визнати неприпустимим вживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на вулицях, стадіонах, у скверах, у парках, на дитячих майданчиках, у зонах відпочинку громадян, у закладах культури та освіти, у всіх видах громадського транспорту та інших громадських місцях».

 

«2. Заборонити продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів у парках, у скверах, біля загальноосвітніх навчальних і дошкільних закладів, центрів виховання дітей, ПТУ та ВНЗ I-II рівнів акредитації в радіусі 300 метрів, за винятком стаціонарних магазинів та закладів громадського харчування побудованих і введених в експлуатацію відповідно до чинного законодавства і до прийняття цього рішення.».


1.2. Доповнити рішення пунктом у такій редакції:

 

«Управлінню культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради (Хорошилов Є. В.) дати доручення директорам парків м. Дніпропетровська включити в договір щодо відшкодування витрат на утримання та благоустрій парку пункт у такій редакції: «Заборонити торгівлю тютюновими виробами, слабоалкогольними напоями, пивом, лікеро-горілчаними виробами на території парків м. Дніпропетровська».

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...