App Store Google Play

Дніпрянам пропонують взяти шефство над тваринами з зоопарку

27.05.2015 20:04
Дніпрянам пропонують взяти шефство над тваринами з зоопарку
Благодійна організація «Зоотурбота» запрошує дніпропетровців на презентацію проекту модернізації дніпропетровського зоопарку.

«Останні 4 місяці ми працювали над комплексним проектом модернізації зоопарку. Раніше ми працювали точково. Це були конкретні вольєри, тварини. Приміром, працювали по вольєру для вовків», - розповіла голова правління благодійної організації «Зоотурбота »Анна Гриднєва на прес-конференції в медіа-центрі «Днепр-Пост».

«Зараз розробили проект в цілому. Йдеться про заміну всіх вольєрів на нові, з нових матеріалів, більш логічне розташування тварин по території. Будемо виходити, звичайно, з розмірів тієї території, що є. Намагалися максимально вигідно розташувати тварин. У зоопарку є ведмедиця, але з-за двох решіток її практично не видно. Крім вольєрів, йде робота по шефству - опікунству над тваринами», - пояснила Ганна Гриднєва.

1 червня о 12:00 біля зоопарку відбудеться старт нового проекту. Будь-яка людина, фізична або юридична особа зможе взяти тварину під шефство. Після цього інформацію буде розміщено на сайті.

На презентації проекту в програмі заплановано багато конкурсів: плетіння кісок, міми, ярмарок від майстрів хенд-мейд на зоотематіку.  Виручені гроші підуть до фонду зоопарку.

«Ми часто стикаємося з тим, що нам допомагають професійними послугами. Це дуже приємно. Наприклад, нотаріус повністю оформила всі документи на «Зоотурботу» абсолютно безкоштовно. Поліграфія безкоштовно надала тисячу флаєрів. Ми закликаємо всіх і просимо допомагати фінансами, матеріалами», - розповіла член правління благодійної організації Ганна Трофименко.

У зоопарку живуть близько 100 тварин 29 видів. Взявши тварину під шефство, люди, передусім, купуватимуть їм їжу.

«Ми розрахували харчування на одну тварину на місяць. Ведмедиця обійдеться дорожче за всіх - близько 3-3,5 тис. грн. Але є тварини, харчування яких коштує 400 грн на місяць. Ми не говоримо, щоб одна людина, наприклад, брала опікунство над ведмедицею. Це витратно, але ж можна об'єднатися. Приміром, один виш може взяти шефство над однією тваринам. А ми розмістимо на вольєрі інформацію про шефів», - запропонувала Ганна Трофименко.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...