App Store Google Play

Дніпрянам пропонують взяти шефство над тваринами з зоопарку

27.05.2015 20:04
Дніпрянам пропонують взяти шефство над тваринами з зоопарку
Благодійна організація «Зоотурбота» запрошує дніпропетровців на презентацію проекту модернізації дніпропетровського зоопарку.

«Останні 4 місяці ми працювали над комплексним проектом модернізації зоопарку. Раніше ми працювали точково. Це були конкретні вольєри, тварини. Приміром, працювали по вольєру для вовків», - розповіла голова правління благодійної організації «Зоотурбота »Анна Гриднєва на прес-конференції в медіа-центрі «Днепр-Пост».

«Зараз розробили проект в цілому. Йдеться про заміну всіх вольєрів на нові, з нових матеріалів, більш логічне розташування тварин по території. Будемо виходити, звичайно, з розмірів тієї території, що є. Намагалися максимально вигідно розташувати тварин. У зоопарку є ведмедиця, але з-за двох решіток її практично не видно. Крім вольєрів, йде робота по шефству - опікунству над тваринами», - пояснила Ганна Гриднєва.

1 червня о 12:00 біля зоопарку відбудеться старт нового проекту. Будь-яка людина, фізична або юридична особа зможе взяти тварину під шефство. Після цього інформацію буде розміщено на сайті.

На презентації проекту в програмі заплановано багато конкурсів: плетіння кісок, міми, ярмарок від майстрів хенд-мейд на зоотематіку.  Виручені гроші підуть до фонду зоопарку.

«Ми часто стикаємося з тим, що нам допомагають професійними послугами. Це дуже приємно. Наприклад, нотаріус повністю оформила всі документи на «Зоотурботу» абсолютно безкоштовно. Поліграфія безкоштовно надала тисячу флаєрів. Ми закликаємо всіх і просимо допомагати фінансами, матеріалами», - розповіла член правління благодійної організації Ганна Трофименко.

У зоопарку живуть близько 100 тварин 29 видів. Взявши тварину під шефство, люди, передусім, купуватимуть їм їжу.

«Ми розрахували харчування на одну тварину на місяць. Ведмедиця обійдеться дорожче за всіх - близько 3-3,5 тис. грн. Але є тварини, харчування яких коштує 400 грн на місяць. Ми не говоримо, щоб одна людина, наприклад, брала опікунство над ведмедицею. Це витратно, але ж можна об'єднатися. Приміром, один виш може взяти шефство над однією тваринам. А ми розмістимо на вольєрі інформацію про шефів», - запропонувала Ганна Трофименко.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...