App Store Google Play

Дніпропетровська міськрада провалила земельні питання-дерибан не вдався

27.05.2015 12:41
Дніпропетровська міськрада провалила земельні питання-дерибан не вдався

Початок голосування по земельних питаннях, яких назбиралось, за даними заступника міського голови Анатолія Крупського, аж 2622, показав, що депутати не готові приймати позитивні рішення. Все через хронічну "хворобу" - непрозорість та кулуарність ухвалення цих питань.

За словами Каміля Примакова, якого підтримали більшість депутатів, апарат міськради не оформив належним чином документи, адже депутати не мали змоги ознайомитись з переліком земельних питань, чимало з яких були внесені в останній момент, без належного розгляду,  крім того, в черговий раз ціла низка проектів не містить прізвищ громадян, які отримують міські сотки та гектари.

Попри запевняння апарату міської ради в тому, що всі проекти рішень були надіслані депутатам на електронну пошту, депутати з різних фракцій підтвердили, що не отримали їх.

Відтак, аби не змушувати городян, деякі з яких чекають рішення понад півтора роки,  наново готувати документи після відмови, було прийнято рішення оголосити тижневу перерву в роботі сесії для ретельного вивчення всіх документів та проектів з розділів 6 та 7 порядку денного міської ради.

Ускладнило ситуацію і те, що на момент розгляду земельних питань в залі був відсутній кворум - депутати банально розбіглись. Втім, секретар міськради Галина Булавка вперто не бажала проводити перереєстрацію для визначення реальної кількості присутніх. 

Як прокоментував депутат Рублевський, це можна пояснити тим, що багато обранців вирушили до Варшави уболівати за "Дніпро".

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...