App Store Google Play

Дніпропетровська міськрада провалила земельні питання-дерибан не вдався

27.05.2015 12:41
Дніпропетровська міськрада провалила земельні питання-дерибан не вдався

Початок голосування по земельних питаннях, яких назбиралось, за даними заступника міського голови Анатолія Крупського, аж 2622, показав, що депутати не готові приймати позитивні рішення. Все через хронічну "хворобу" - непрозорість та кулуарність ухвалення цих питань.

За словами Каміля Примакова, якого підтримали більшість депутатів, апарат міськради не оформив належним чином документи, адже депутати не мали змоги ознайомитись з переліком земельних питань, чимало з яких були внесені в останній момент, без належного розгляду,  крім того, в черговий раз ціла низка проектів не містить прізвищ громадян, які отримують міські сотки та гектари.

Попри запевняння апарату міської ради в тому, що всі проекти рішень були надіслані депутатам на електронну пошту, депутати з різних фракцій підтвердили, що не отримали їх.

Відтак, аби не змушувати городян, деякі з яких чекають рішення понад півтора роки,  наново готувати документи після відмови, було прийнято рішення оголосити тижневу перерву в роботі сесії для ретельного вивчення всіх документів та проектів з розділів 6 та 7 порядку денного міської ради.

Ускладнило ситуацію і те, що на момент розгляду земельних питань в залі був відсутній кворум - депутати банально розбіглись. Втім, секретар міськради Галина Булавка вперто не бажала проводити перереєстрацію для визначення реальної кількості присутніх. 

Як прокоментував депутат Рублевський, це можна пояснити тим, що багато обранців вирушили до Варшави уболівати за "Дніпро".

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...