App Store Google Play

Активісти «УДАРу» подарували чиновникам і депутатам новий МАФ

27.05.2015 10:30
Активісти «УДАРу» подарували чиновникам і депутатам новий МАФ

Напередодні 64 сесії перед Дніпропетровською міською радою активісти партії «УДАР» встановили символічний «десятитисячний МАФ». На ньому - красномовні гасла «Мафія безсмертна», «Хочеш узаконити - запитай міську раду як» і т.д.

«Даною акцією ми хочемо привернути увагу чиновників і депутатів нашої міськради до проблеми МАФів. Нещодавно партія «УДАР» виступила з відкритим зверненням, в якому прямо заявила: ситуація з незаконною торгівлею і установкою кіосків у нашому місті неконтрольована. Стихійна торгівля процвітає, боротися з нею почали лише зараз, а зробити це треба було давно», - заявив голова Дніпропетровської міської організації політсили Дмитро Легеза.

Він зазначив, що повинні бути встановлені чіткі, прозорі правила для учасників цього ринку, а гроші надходити тільки в бюджет міста. Необхідно змусити власників дотримуватися обов'язкового порядоку і чистоти, працювати тільки за встановленими документами.
Цей процес повиненна взяти під свій контроль громадськость, щоб у кожному кіоску інформація про дозвільні документи була доступна будь-якому жителю міста. Є гостра необхідність чітко впорядкувати і скласти відкритий електронний реєстр об'єктів торгівлі, каже Дмитро Легеза.

«Що відбувається сьогодні? МАФи незаконно підключаються до електромереж, їх установлюють прямо на тротуарах, перегороджують вільний прохід, навколо них - бруд і сміття. Городяни справедливо обурені відвертим нехтуванням їхніх інтересів та законних вимог із очищення вулиць», - підкреслив політик.

Партія «УДАР» закликала депутатів і чиновників міськради згадати про свої прямі обов'язки і почати працювати в інтересах Дніпропетровська.

«На вулицях міста має бути чисто. Питання із незаконними кіосками та вуличною торгівлею можна вирішити у найкоротші терміни. Представники громадянського сектора, ЗМІ неодноразово підіймали цю тему, але кардинальних змін поки не видно», - заявив голова Дніпропетровської міської організації партії«УДАР» Дмитро Легеза.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Аэропорт «Днепр», который международный, мы видели. У меня есть знакомый со странной привычкой. Он ездит туда пить кофе. На мои расспросы он отвечает: «Это – заповедник девянос...
Максим Мірошниченко

Як Січеславська покроїла голови

За час кампанії Громадська підтримка СічеславськаТАК особисто мені дуже сподобалося кроїти голови. І собі і іншим людям:1) Почалося із моєї голови, бо, чесно кажучи, я був шокований тим, що...
24 листопада - День пам’яті жертв голодомору.З чотирьох моїх прадідів і чотирох прабабусь 1933 рік пережила одна прабабаця. Скільки їх дітей не пережили 1933 і 1946- порахувати важко, а може й н...
Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...