App Store Google Play

Активісти «УДАРу» подарували чиновникам і депутатам новий МАФ

27.05.2015 10:30
Активісти «УДАРу» подарували чиновникам і депутатам новий МАФ

Напередодні 64 сесії перед Дніпропетровською міською радою активісти партії «УДАР» встановили символічний «десятитисячний МАФ». На ньому - красномовні гасла «Мафія безсмертна», «Хочеш узаконити - запитай міську раду як» і т.д.

«Даною акцією ми хочемо привернути увагу чиновників і депутатів нашої міськради до проблеми МАФів. Нещодавно партія «УДАР» виступила з відкритим зверненням, в якому прямо заявила: ситуація з незаконною торгівлею і установкою кіосків у нашому місті неконтрольована. Стихійна торгівля процвітає, боротися з нею почали лише зараз, а зробити це треба було давно», - заявив голова Дніпропетровської міської організації політсили Дмитро Легеза.

Він зазначив, що повинні бути встановлені чіткі, прозорі правила для учасників цього ринку, а гроші надходити тільки в бюджет міста. Необхідно змусити власників дотримуватися обов'язкового порядоку і чистоти, працювати тільки за встановленими документами.
Цей процес повиненна взяти під свій контроль громадськость, щоб у кожному кіоску інформація про дозвільні документи була доступна будь-якому жителю міста. Є гостра необхідність чітко впорядкувати і скласти відкритий електронний реєстр об'єктів торгівлі, каже Дмитро Легеза.

«Що відбувається сьогодні? МАФи незаконно підключаються до електромереж, їх установлюють прямо на тротуарах, перегороджують вільний прохід, навколо них - бруд і сміття. Городяни справедливо обурені відвертим нехтуванням їхніх інтересів та законних вимог із очищення вулиць», - підкреслив політик.

Партія «УДАР» закликала депутатів і чиновників міськради згадати про свої прямі обов'язки і почати працювати в інтересах Дніпропетровська.

«На вулицях міста має бути чисто. Питання із незаконними кіосками та вуличною торгівлею можна вирішити у найкоротші терміни. Представники громадянського сектора, ЗМІ неодноразово підіймали цю тему, але кардинальних змін поки не видно», - заявив голова Дніпропетровської міської організації партії«УДАР» Дмитро Легеза.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...