App Store Google Play

Випускників охоронятимуть 1,5 тисячі міліціонерів

26.05.2015 18:25
Випускників охоронятимуть 1,5 тисячі міліціонерів

У більшості навчальних закладів Дніпропетровщини Свято останнього дзвоника пройде 29 травня. Проведення випускних вечорів заплановане на 30 травня. Під час традиційних шкільних свят безпеку дітей забезпечуватимуть понад 1,5 тис працівників правоохоронних органів.

Міліціянти чергуватимуть у навчальних закладах і місцях найбільшого скупчення випускників. Про це в ході прес-конференції повідомила начальник відділу міліції у справах дітей управління громадської безпеки ГУМВС України в Дніпропетровській області, полковник міліції Ірина Качинська.

«На час проведення останніх дзвоників і випускних вечорів безпеку дітей та їхніх батьків забезпечуватимуть понад 1,5 тис працівників органів внутрішніх справ. Патрулювання здійснюватимуть також міліціянти-кінологи та експерти з вибухонебезпечної техніки», - розповіла Ірина Качинська.

Вона додала, що працівники кримінальної міліції у справах дітей провели понад сотні батьківських всеобучів у різних містах і районах Дніпропетровщини. Тут батьківська громада отримала всю інформацію про правила поведінки у надзвичайних ситуаціях.

Адміністрації навчальних закладів також отримали роз'яснення того, як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів. Крім того, у всіх школах розміщено спеціальні пам'ятки з правилами безпеки. 

Цьогоріч у Дніпропетровській області понад 17 тис випускників 11 класів. Ще 25,5 тис хлопців і дівчат закінчують навчання у 9-х класах. Крім того, цьогоріч на Дніпропетровщині атестати про повну загальну середню освіту отримають й понад 160 школярів-переселенців зі сходу України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...