App Store Google Play

Випускників охоронятимуть 1,5 тисячі міліціонерів

26.05.2015 18:25
Випускників охоронятимуть 1,5 тисячі міліціонерів

У більшості навчальних закладів Дніпропетровщини Свято останнього дзвоника пройде 29 травня. Проведення випускних вечорів заплановане на 30 травня. Під час традиційних шкільних свят безпеку дітей забезпечуватимуть понад 1,5 тис працівників правоохоронних органів.

Міліціянти чергуватимуть у навчальних закладах і місцях найбільшого скупчення випускників. Про це в ході прес-конференції повідомила начальник відділу міліції у справах дітей управління громадської безпеки ГУМВС України в Дніпропетровській області, полковник міліції Ірина Качинська.

«На час проведення останніх дзвоників і випускних вечорів безпеку дітей та їхніх батьків забезпечуватимуть понад 1,5 тис працівників органів внутрішніх справ. Патрулювання здійснюватимуть також міліціянти-кінологи та експерти з вибухонебезпечної техніки», - розповіла Ірина Качинська.

Вона додала, що працівники кримінальної міліції у справах дітей провели понад сотні батьківських всеобучів у різних містах і районах Дніпропетровщини. Тут батьківська громада отримала всю інформацію про правила поведінки у надзвичайних ситуаціях.

Адміністрації навчальних закладів також отримали роз'яснення того, як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів. Крім того, у всіх школах розміщено спеціальні пам'ятки з правилами безпеки. 

Цьогоріч у Дніпропетровській області понад 17 тис випускників 11 класів. Ще 25,5 тис хлопців і дівчат закінчують навчання у 9-х класах. Крім того, цьогоріч на Дніпропетровщині атестати про повну загальну середню освіту отримають й понад 160 школярів-переселенців зі сходу України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...