App Store Google Play

Українців на стадіоні в Варшаві буде більшість

26.05.2015 14:39
Українців на стадіоні в Варшаві буде більшість
Ультрас "Дніпра" закликають усіх прийти на стадіон в однакових "виїзних" футболках і вживати мінімум алкололю.

Із таким закликом фанати звернулись до друзів на своїй сторінці у соціальній мережі vk.com.

"Жодних червоних, зелених, рожевих і т.і. футболок. Збір у Варшаві на Замковій площі у Старому місті в 17:30 за місцевим часом. Усі повинні розуміти, що ви представляєте клуб і країну. До матчу мінімум алкоголю, відзначати будемо після гри", - йдеться у повідомлені.

За інформацією організаторів, квитки на матч Дніпро - Севілья придбали представники 91 країни.

Більшість на трибунах складуть вболівальники з України. Вони викупили весь наданий УЄФА для країни пакет - 9,2 тисячі квитків. Іспанців буде трохи менше - 7,6 тисяч.

"У нейтральних секторах буде близько 8 тисяч поляків. Більше 6 тисяч квитків придбали німці, менше - італійці та англійці", - повідомив прес-секретар Польського футбольного союзу Якуб Квятковський.

Загалом матч на стадіоні подивляться близько 58 тисяч глядачів.

Для вболівальників у польській столиці будуть перекриті відразу дві вулиці, де вони зможуть зустрітися перед матчем. Для іспанців виділена Французька вулиця, а для українців - Краківське передмістя в історичній частині міста.

Заради зручності майже на добу зміниться рух громадського транспорту, будуть введені нові тимчасові маршрути, в зокрема і нічні.

Польський футбольний союз запевняє, що з усією відповідальністю підійшов до підготовки поля.

"Це найкращий газон на Національному стадіоні з часів чемпіонату Європи-2012. Дуже гарна якість. Доставлений з Німеччини", - зазначив Квятковський.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...