App Store Google Play

Ще три дніпропетровські РДА отримали нових голів

26.05.2015 19:59
Ще три дніпропетровські РДА отримали нових голів

Радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Гліб Пригунов представив громадам Межівського, Павлоградського та Синельниківського районів новопризначених голів райдержадміністрацій. Головою Межівської РДА став Віктор Гребцов, Павлоградської РДА - Святослав Максимчук, Синельниківської РДА - Олександр Шабанов.

«Робота державного службовця - це, в першу чергу, відповідальність. Тому я переконаний, що ваш досвід та вміння роботи з колективом дадуть змогу пройти всі випробування та вивести район на новий рівень», - наголосив Гліб Пригунов.

Радник голови облдержадміністрації визначив перед головами районів три основні пріоритети в роботі, на яких наголошує очільник Дніпропетровської області Валентин Резніченко.

По-перше, це співпраця з громадою, залучення жителів району до дискусії та спільного прийняття рішень.

По-друге, голова райдержадміністрації повинен особливу увагу приділяти відкритості та прозорості всіх адміністративних процедур та управлінських процесів. При кожному районі мають працювати центри надання адміністративних послуг, де жителі районів зможуть легко та доступно отримувати необхідні послуги.

Третє, на чому акцентував увагу радник голови облдержадміністрації - це соціальний захист військових, їх родин та переселенців.

«Це питання повинно стати пріоритетним для голів райдержадміністрацій», - зазначив Гліб Пригунов.

Новопризначений голова Павлоградської РДА Святослав Максимчук закінчив Дніпропетровський металургійний інститут. Починав свій трудовий шлях із слюсара-сантехніка, працював у коксовому цеху Дніпропетровського коксохіму, був старшим майстром на Павлоградхіммаші, механізатором на фермерському господарстві «Льон». У 1995 році очолив фермерське господарство «Славіч» у Павлограді, де й працював по цей час. Жителі району добре знають Святослава Максимчука, як і він громаду району.

Голова Межівської РДА починав свій трудовий шлях з помічника комбайнера одного з колгоспів Дніпропетровщини. У 1986 році закінчив Дніпропетровський сільськогосподарський інститут і повернувся на роботу вже інженером колгоспу. У 1990 році став головою правління колгоспу «Слава» Межівського району. З 1997 року очолював у Межівському районі мале приветне підприємство «Вікторія», Райагропроміньенерго та Агропроменергобуд. З 2006 по 2010 роки очолював Межівський район. З 2011 року перебував на різних очільних посадах у Павлограді та Києві. Із лютого цього року був заступником голови Павлоградської міської ради. Відтепер призначений головою Межівської РДА.

Синельниківський район очолив Олександр Шабанов. Він розпочав свій трудовий шлях машиністом Придніпровської ГРЕС. Був майстром дільниці, старшим майстром, головним механіком, займався власним бізнесом. З 2010 року працював помічником-консультантом народного депутата.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...