App Store Google Play

Перемогу "Дніпру" забезпечать бійці "Дніпра1"

26.05.2015 17:18
Перемогу "Дніпру" забезпечать бійці "Дніпра1"
Сьогодні, 26 травня, бійці полку «Дніпро-1» за підтримки Штабу національного захисту Дніпропетровської області відправились на фінальний поєдинок Ліги Європи, в якому у двобої зійдуться український "Дніпро" та іспанська "Севілья".

Підготовка до матчу у Варшаві йде повним ходом, а надії українських вболівальників пов'язані із очікуванням на здобуття українською командою найпрестижнішою трофею в історії клубу.

29 хлопців, які знаходяться зараз в кращому стані, поїхали автобусом, а ще 9, які проходять реабілітаційні процедури та лікуються, відправляться літаком. Можливість поїхати на фінал в Польшу тим, хто був поранений у АТО з «Дніпро-1», з'явилася декілька тижнів тому.

Заступник керівника Штабу національного захисту Дніпропетровської області, Катерина Чижик опублікувала зранку на фейсбуці:

«Наших любимих Дніпрян відправили вболівати за «Дніпро». Поранені в Іловайську і Пісках хлопці є прикладом для наслідування і Героями нашого часу. Це справжні патріоти країни і нашої області. Привезіть і футбольну перемогу улюбленому клубу. Станьте символом перемоги! Тільки Дніпро - тільки Перемога».

Це не останній подібний захід для захисників нашої Землі, які добровольцями стали до лав полку «Дніпро-1»: виконували свої задачі та забезпечували гідний рівень безпеки громадянам України під час війни на Сході.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...