App Store Google Play

Перемогу "Дніпру" забезпечать бійці "Дніпра1"

26.05.2015 17:18
Перемогу "Дніпру" забезпечать бійці "Дніпра1"
Сьогодні, 26 травня, бійці полку «Дніпро-1» за підтримки Штабу національного захисту Дніпропетровської області відправились на фінальний поєдинок Ліги Європи, в якому у двобої зійдуться український "Дніпро" та іспанська "Севілья".

Підготовка до матчу у Варшаві йде повним ходом, а надії українських вболівальників пов'язані із очікуванням на здобуття українською командою найпрестижнішою трофею в історії клубу.

29 хлопців, які знаходяться зараз в кращому стані, поїхали автобусом, а ще 9, які проходять реабілітаційні процедури та лікуються, відправляться літаком. Можливість поїхати на фінал в Польшу тим, хто був поранений у АТО з «Дніпро-1», з'явилася декілька тижнів тому.

Заступник керівника Штабу національного захисту Дніпропетровської області, Катерина Чижик опублікувала зранку на фейсбуці:

«Наших любимих Дніпрян відправили вболівати за «Дніпро». Поранені в Іловайську і Пісках хлопці є прикладом для наслідування і Героями нашого часу. Це справжні патріоти країни і нашої області. Привезіть і футбольну перемогу улюбленому клубу. Станьте символом перемоги! Тільки Дніпро - тільки Перемога».

Це не останній подібний захід для захисників нашої Землі, які добровольцями стали до лав полку «Дніпро-1»: виконували свої задачі та забезпечували гідний рівень безпеки громадянам України під час війни на Сході.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...
Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...