App Store Google Play

На Дніпропетровщині 586 золотих медалістів

26.05.2015 19:33
На Дніпропетровщині 586 золотих медалістів

У 2015 році 586 випускників здобули золоті медалі та ще 384 срібних відзнак за високі досягнення у навчанні. Також ще понад сотні школярів вибороли перемогу у всеукраїнських і міжнародних першостях. Про це повідомили в ОДА.

"Золоті та срібні медалі - це, безумовно, високі досягнення. Та цьогоріч абітурієнти мали підтвердити своє право на них ще й під час поєднаного іспиту державної підсумкової атестації та ЗНО з української мови та літератури", - повідомив керівник профільного управління Олександр Демчик.

Він зазначив, що таке нововведення означає, що система незалежного оцінювання стала більш прозорою та об'єктивною, а більш жорсткий відбір допоможе підвищити якість навчання у вишах і конкурентоспроможність молодих спеціалістів на ринку праці.

Цього року 10 випускників шкіл Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Вільногірська, Жовтих Вод і Павлограду здобули максимальний результат під час тестувань з української мови та літератури. Разом з тим, загальна статистика по Україні свідчить, що понад 23 тис абітурієнтів не змогли подолати поріг «склав» під час першого тестування.

Зазначимо, що наразі у Дніпропетровському регіональному центрі оцінювання якості освіти ще триває розгляд апеляційних заяв від абітурієнтів.

Ті вступники, які втратили право на вступ до вишу через низький результат поєднаного іспиту ДПА та ЗНО зможуть розпочати навчання у професійно-технічних училищах Дніпропетровської області. Наразі відомо, що держзамовлення для обласних училищ складає понад 10 тис бюджетних місць.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...