App Store Google Play

На Дніпропетровщині 586 золотих медалістів

26.05.2015 19:33
На Дніпропетровщині 586 золотих медалістів

У 2015 році 586 випускників здобули золоті медалі та ще 384 срібних відзнак за високі досягнення у навчанні. Також ще понад сотні школярів вибороли перемогу у всеукраїнських і міжнародних першостях. Про це повідомили в ОДА.

"Золоті та срібні медалі - це, безумовно, високі досягнення. Та цьогоріч абітурієнти мали підтвердити своє право на них ще й під час поєднаного іспиту державної підсумкової атестації та ЗНО з української мови та літератури", - повідомив керівник профільного управління Олександр Демчик.

Він зазначив, що таке нововведення означає, що система незалежного оцінювання стала більш прозорою та об'єктивною, а більш жорсткий відбір допоможе підвищити якість навчання у вишах і конкурентоспроможність молодих спеціалістів на ринку праці.

Цього року 10 випускників шкіл Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Вільногірська, Жовтих Вод і Павлограду здобули максимальний результат під час тестувань з української мови та літератури. Разом з тим, загальна статистика по Україні свідчить, що понад 23 тис абітурієнтів не змогли подолати поріг «склав» під час першого тестування.

Зазначимо, що наразі у Дніпропетровському регіональному центрі оцінювання якості освіти ще триває розгляд апеляційних заяв від абітурієнтів.

Ті вступники, які втратили право на вступ до вишу через низький результат поєднаного іспиту ДПА та ЗНО зможуть розпочати навчання у професійно-технічних училищах Дніпропетровської області. Наразі відомо, що держзамовлення для обласних училищ складає понад 10 тис бюджетних місць.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...