App Store Google Play

У конкурсі на найдовше волосся візьме участь шестимісячна дівчинка

25.05.2015 14:16
У конкурсі на найдовше волосся візьме участь шестимісячна дівчинка

31 травня у Дніпропетровську відбудеться конкурс  на найдовше волосся. Подія відбуватиметься у Дніпропетровську вже втретє в рамках Дня сім'ї. Конкурс проходитиме серед трьох категорій учасників: від 0 до 7 років, від 7 до 16 і від 16 і старше. Переможці будуть в 4 номінаціях: в кожній з категорій і безпосередньо - переможець конкурсу.

Як розповіла організаторка конкурсу Соломія Бойко, жодних обмежень для участі у конкурсі не існує:  учасниками можуть бути і дівчата і чоловіки, бабусі та немовлята.

Торік, розповіла Соломія Бойко, участь у конкурсі бралаа учасниця віком 60 років, цього року хто буде найстаршою - невідомо, адже реєстрація триває. Проте напевне відомо, хто стане наймолодшою учасницею конкурсу на найдовше волосся - шестимісячна Улянка. Як розповіла її мама Юлія, дівчинка народилася із волоссям - одна така на весь пологовий будинок.

"Зараз у нас довжина волосся 18 сантиметрів: від кореня до кінчиків. У майбутньому плануємо мати довгу косу", - говорить матуся малечі.

Разом із піврічної Уляною на участь подали заявки 13 осіб. Поки жодного хлопця. Вже зареєструвались для участі і дівчата, які вже брали участь у конкурсі минулого року, говорить Солрмія Бойко.

"Мали намір зрізати косу, але потім вирішили ще трошки зачекати. Я сама зрізала косу лише у 22 роки, тож розумію, як це важко. Окрім цього, важко доглядати за волоссям", - додає дівчина.

Торік перемогла учасниця з Києва із довжиною волосся 1,9 метрів,  а в першому конкурсі переможицею стала дніпрянка з волоссям завдовжки 1,2 метри.

Цьогоріч конкурс проходитиме у ТЦ «Дафі» (на Підстанції) 31 травня з 14:00 до 15:30. Учасників просять реєструватися заздалегідь.  Зареєструватися для участі можна, залишивши заявку в групі «В контакті», написати особисто або зателефонувати за номером 067-298-52-01. У заявці необхідно вказати прізвище, ім'я, по батькові, вік, довжину волосся, зріст і номер телефону.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...