App Store Google Play

Субсидії отримали вже 5 тисяч дніпрян з 54 тисяч охочих

25.05.2015 13:51
Субсидії отримали вже 5 тисяч дніпрян з 54 тисяч охочих

В управліннях соцзахисту Дніпропетровської області розпочалася робота з розгляду документів, які подали мешканці області для оформлення субсидій. Наразі вже винесено близько 5 тисяч позитивних рішень. Про це повідомили в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.

Найбільше заяв та декларацій на оформлення субсидій надсилали мешканці міст області. Наразі вони подали 40 тис пакетів документів. Понад 4,2 тис з них вже отримали позитивне рішення. Найбільше субсидій призначено у Кривому Розі - 2,5 тис.

Меншу активність проявляли мешканці районів області. Наразі з 13,2 тис поданих пакетів документів позитивне рішення прийнято у понад 500 випадках.

Загалом перевагами державної підтримки вже виявили бажання скористатися майже 54 тис мешканців області. Лідером з кількості поданих пакетів документів залишається Кривий Ріг - отримати субсидію вже виявили бажання близько 15 тис мешканців міста. Серед районів найактивніший Апостолівський - більше 1,7 тис заяв та декларацій.

Нагадаємо, що цього року вперше заяви та декларації на оформлення субсидії направлялися до кожного будинку разом з рахунками за використані комунальні послуги. Наразі всі пакети документів на оформлення субсидій вже направлені.

У Дніпропетровській області за дорученням голови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка ведеться активна роз'яснювальна робота щодо процесу заповнення цих документів та направлення до управлінь соціального захисту населення регіону. Деталі щодо оформлення житлової субсидії можна уточнити за номерами гарячої лінії: (056) 713-66-18, 713-63-09, 713-62-21.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...