App Store Google Play

Субсидії отримали вже 5 тисяч дніпрян з 54 тисяч охочих

25.05.2015 13:51
Субсидії отримали вже 5 тисяч дніпрян з 54 тисяч охочих

В управліннях соцзахисту Дніпропетровської області розпочалася робота з розгляду документів, які подали мешканці області для оформлення субсидій. Наразі вже винесено близько 5 тисяч позитивних рішень. Про це повідомили в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.

Найбільше заяв та декларацій на оформлення субсидій надсилали мешканці міст області. Наразі вони подали 40 тис пакетів документів. Понад 4,2 тис з них вже отримали позитивне рішення. Найбільше субсидій призначено у Кривому Розі - 2,5 тис.

Меншу активність проявляли мешканці районів області. Наразі з 13,2 тис поданих пакетів документів позитивне рішення прийнято у понад 500 випадках.

Загалом перевагами державної підтримки вже виявили бажання скористатися майже 54 тис мешканців області. Лідером з кількості поданих пакетів документів залишається Кривий Ріг - отримати субсидію вже виявили бажання близько 15 тис мешканців міста. Серед районів найактивніший Апостолівський - більше 1,7 тис заяв та декларацій.

Нагадаємо, що цього року вперше заяви та декларації на оформлення субсидії направлялися до кожного будинку разом з рахунками за використані комунальні послуги. Наразі всі пакети документів на оформлення субсидій вже направлені.

У Дніпропетровській області за дорученням голови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка ведеться активна роз'яснювальна робота щодо процесу заповнення цих документів та направлення до управлінь соціального захисту населення регіону. Деталі щодо оформлення житлової субсидії можна уточнити за номерами гарячої лінії: (056) 713-66-18, 713-63-09, 713-62-21.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...