App Store Google Play

«Облрада повинна визнати «ДНР» і «ЛНР» терористами», - УДАР

25.05.2015 13:59
«Облрада повинна  визнати «ДНР» і «ЛНР» терористами», - УДАР

Дніпропетровська обласна організація партії «УДАР» звернулася з відкритою заявою до депутатів Дніпропетровської обласної ради, у якій вимагає визнати на найближчій сесії, що відбудеться 27 травня, Росію - країною-агресором, а так звані «ДНР» і «ЛНР» - терористичними організаціями.

«Звертаємося до керівництва та депутатського корпусу Дніпропетровської обласної ради з вимогою забезпечити винесення даного питання на голосування і визнати Росію країною-агресором, а так звані «ДНР» і «ЛНР» терористичними організаціями. Подальше затягування або спроби перенесення голосування будуть прямо свідчити про негласну підтримку сепаратистських устремлінь», - йдеться в заяві.

Також партія «УДАР» пропонує забезпечити відкриту і прозору фіксацію результатів голосування з обов'язковим зазначенням того, як кожен із депутатів підтримав дане рішення. Громадськість повинна бачити і знати, хто насправді розділяє державну політику України, а хто намагається уникнути осуду російсько-терористичної агресії.

"Нехай кожен із депутатів пам'ятає про персональну політичну і моральну відповідальності перед своїми виборцями. На місцевих виборах восени 2015-го факт голосування по даному проекту буде багато в чому основоположним при виборі майбутніх кандидатів із боку людей. Партія «УДАР» гарантовано забезпечить широкий розголос по кожному з депутатів обласної ради, які прогуляють або не підтримають це знакове рішення», - наголошується у зверненні.

Окрім того, Дніпропетровська обласна організація політичної сили просить засоби масової інформації забезпечити максимально широке висвітлення процесу голосування та фіксації результатів.

«Ми виступаємо за прозору і відкриту роботу органів влади та місцевого самоврядування під жорстким контролем громадянського сектора. У цьому процесі ЗМІ належить величезна роль. Гласне і публічне висвітлення роботи чиновників і депутатів багато в чому знижує корупційну складову, можливість уникнути відповідальності. Нехай виборці знають прізвища тих, хто готовий до негласної співпраці та підтримки російських сепаратистів. Окрему увагу варто приділити депутатам від КПУ і «Опозиційного блоку» - саме вони здатні провалити або змінити формулювання вкрай важливого і знакового рішення», - вважають в партії «УДАР».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Аэропорт «Днепр», который международный, мы видели. У меня есть знакомый со странной привычкой. Он ездит туда пить кофе. На мои расспросы он отвечает: «Это – заповедник девянос...
Максим Мірошниченко

Як Січеславська покроїла голови

За час кампанії Громадська підтримка СічеславськаТАК особисто мені дуже сподобалося кроїти голови. І собі і іншим людям:1) Почалося із моєї голови, бо, чесно кажучи, я був шокований тим, що...
24 листопада - День пам’яті жертв голодомору.З чотирьох моїх прадідів і чотирох прабабусь 1933 рік пережила одна прабабаця. Скільки їх дітей не пережили 1933 і 1946- порахувати важко, а може й н...
Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...