App Store Google Play

Країни Балтії й надалі допомагатимуть нашим пораненим та переселенцям

25.05.2015 17:43
Країни Балтії й надалі допомагатимуть нашим  пораненим та переселенцям

Питання подальшого співробітництва між країнами Балтії та Дніпропетровською областю обговорив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Марюсом Януконісом, Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Агрітою Даудзе та Надзвичайним і Повноважним Послом Естонської Республіки в Україні Сулевом Канніке.

 

«Нам дуже приємно, що у складній ситуації, в якій опинилася наша держава, країни Балтії простягнули нам руку допомоги. Латвія, Литва та Естонія прийняли на лікування більше 100 військових, поранених у зоні АТО. Керівництво цих країн допомагають переселенцям, яких прихистила Дніпропетровщина. Для нас це найбільший показник нашої дружби та довіри», - зазначив Валентин Резніченко.

 

Наразі до Литви щомісячно відправляється на лікування та реабілітацію 4 поранених. І така взаємодія продовжується.

 

Навесні цього року Обласна клінічна лікарня імені І.І.Мечникова отримала в подарунок від Литовської Республіки реанімобіль, оснащений всім необхідним. Це дозволило розпочинати лікування пораненого вже в дорозі до лікарні.

 

Також цього року Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня отримала від Литви сучасний апарат «КРИОСИСТЕМА КМ-02А», який діагностує пухлину прямо під час операції. Час проведення такого аналізу для пацієнтів дитячої лікарні скоротився майже у 4 рази – з 30 до 8 хвилин.

 

У 2014 році 7 дітей з родин переселенців отримали можливість навчатися у школі Вільнюса (Литовська Республіка). Всі витрати по перебуванню дітей взяла на себе литовська сторона. Цього року на навчання до Литви відправлено ще 8 дітей.

 

«У Латвії хороший досвід співробітництва з Дніпропетровською областю. Дніпропетровщина – регіон, що розвивається. І в цей складний час він дуже важливий як для збереження цілісності України, так і в допомозі пораненим та переселенцям», - зазначила Агріта Даудзе.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...