App Store Google Play

Яценюк перегляне представництво Привата серед правління Укрнафти

22.05.2015 20:40
Яценюк перегляне представництво Привата серед правління Укрнафти

НАК "Нафтогаз України" вирішив провести 29 травня засідання наглядової ради ПАТ "Укрнафта".

Про таке рішення повідомляється в листі глави "Нафтогазу" і глави наглядової ради "Укрнафта" Андрія Коболєва на адресу членів наглядової ради "Укрнафти", текст якого має в розпорядженні агентство "Інтерфакс-Україна".

Згідно з документом, НС розгляне звіт правління компанії за результатами фінансово-господарської діяльності за 2014 рік. Водночас немає пропозицій щодо зміни менеджменту "Укрнафти" на порядку денному.

Велика частина питань, які планується розглянути на засіданні, відноситься до підготовки загальних зборів акціонерів компанії.

Як повідомлялося, раніше прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що склад менеджменту компанії "Укрнафта" зазнає змін, між акціонерами буде укладено нову акціонерну угоду.

Главою правління "Укрнафти" значиться Пітер Ванхеке, директором з корпоративного розвитку та стратегії - Михайло Бакуненко, виконавчим директором - Володимир Пустоваров.

До НС "Укрнафти" входять Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов, Михайло Кіперман, Тимур Новіков, Урієл Цві Лейбер, Поліна Загнітко, Ярослав Теклюк, Петро Столяр, Сергій Коновець, Сергій Перелома й Андрій Коболєв.

НАК "Нафтогаз України" належить 50%+1 акція "Укрнафти", груп компаній, пов'язаних з акціонерами Приватбанку (Дніпропетровськ), - близько 42% акцій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...