App Store Google Play

Яценюк перегляне представництво Привата серед правління Укрнафти

22.05.2015 20:40
Яценюк перегляне представництво Привата серед правління Укрнафти

НАК "Нафтогаз України" вирішив провести 29 травня засідання наглядової ради ПАТ "Укрнафта".

Про таке рішення повідомляється в листі глави "Нафтогазу" і глави наглядової ради "Укрнафта" Андрія Коболєва на адресу членів наглядової ради "Укрнафти", текст якого має в розпорядженні агентство "Інтерфакс-Україна".

Згідно з документом, НС розгляне звіт правління компанії за результатами фінансово-господарської діяльності за 2014 рік. Водночас немає пропозицій щодо зміни менеджменту "Укрнафти" на порядку денному.

Велика частина питань, які планується розглянути на засіданні, відноситься до підготовки загальних зборів акціонерів компанії.

Як повідомлялося, раніше прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що склад менеджменту компанії "Укрнафта" зазнає змін, між акціонерами буде укладено нову акціонерну угоду.

Главою правління "Укрнафти" значиться Пітер Ванхеке, директором з корпоративного розвитку та стратегії - Михайло Бакуненко, виконавчим директором - Володимир Пустоваров.

До НС "Укрнафти" входять Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов, Михайло Кіперман, Тимур Новіков, Урієл Цві Лейбер, Поліна Загнітко, Ярослав Теклюк, Петро Столяр, Сергій Коновець, Сергій Перелома й Андрій Коболєв.

НАК "Нафтогаз України" належить 50%+1 акція "Укрнафти", груп компаній, пов'язаних з акціонерами Приватбанку (Дніпропетровськ), - близько 42% акцій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...