App Store Google Play

Військовий шпиталь отримав новий апарат УЗД

21.05.2015 16:56
Військовий шпиталь отримав новий апарат УЗД

Дніпропетровський військовий шпиталь отримав сучасний експертний апарат УЗД, який для нього придбало турецьке агентство зі співробітництва та координації. Апарат привезли з Канади. Його вартість - 42,7 тисячі доларів США.

Ініціатива передати такий апарат на Дніпропетровщину з'явилася у Уповноваженого ВР України з прав людини Валерії Лутковської після того, як вона в рамках парламентського контролю за дотриманням прав людини побувала у військовому госпіталі. Про це повідомляє Дніпропетровська ОДА.

«З'ясувалося, що один з апаратів УЗД у шпиталі експлуатується вже 19 років. Після цього ми звернулися до своїх партнерів ТІКА з проханням допомогти. Адже якісна діагностика - це перший крок до одужання воїнів», - сказала Валерія Лутковська.

Лікарі шпиталю зазначають, що апарат УЗД експертного класу потрібен у їх роботі завжди.

«Через конфлікт на Сході країни до діагностики висуваються особливі вимоги. Такий апарат дозволить нам проводити не лише якісну діагностику всіх органів та систем людини, а серйозні маніпуляції під контролем УЗД - в реанімації та в палатах важкохворих», - сказав заступник начальника госпіталю з медичної частини Олег Поляков.

Як пояснив координатор програми ТІКА Болат Хаджи Бойрам, цей апарат переданий госпіталю безкоштовно. Адже ТІКА надає Україні міжнародну технічну допомогу.

«Україна для Туреччини - стратегічний партнер. Адже якщо буде мир в України - буде стабільність в Причорномор'ї. Допомога, яку ТІКА надає вашій країні - безкоштовна. Крім військового шпиталю, допомогу у Дніпропетровській області від Туреччини отримала обласна лікарня імені Мечникова, де лікуються багато солдатів», - сказав Болат Хаджи Бойрам.

Радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Гліб Пригунов подякував гостям за подарунок для госпіталю. Він зазначив, що Дніпропетровська область продовжуватиме співпрацю з турецькими партнерами, а також шукатиме нові міжнародні проекти, аби підвищити рівень технічного оснащення лікарень регіону.

Нагадаємо, за рік через 15 медзакладів Дніпропетровщини пройшли понад 5 тисяч поранених в зоні АТО, у тому числі 2193 бійці прооперовані.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...