App Store Google Play

Весняний призов продовжили на місяць

21.05.2015 09:35
Весняний призов продовжили на місяць
В рамках п'ятої хвилі мобілізації в Дніпропетровській області  було призвано понад 1,2 тис. осіб, що становить 50% від поставленого перед регіоном плану. Про це повідомив заступник військового комісара Дніпропетровського обласного військового комісаріату підполковник Сергій Полуциган під час прес-конференції в ІА «Міст-Дніпро».

Паралельно відбувається і процес демобілзації. На сьогодні вже 243 людини повернулися додому і стали на військовий облік. 

Сергій Полуциган підкреслив, що на сьогоднішній день у Дніпропетровській області триває призов на строкову службу. Так, навесні в регіоні планується призвати 1630 осіб.

У зв'язку з високою завантаженістю навчальних центрів, весняний призов був продовжений на місяць.

«Прийнято рішення про продовження призову на строкову службу на 1 місяць. Це пов'язано з тим, що існує велика необхідність в якісній підготовці військовослужбовців строкової служби в навчальних центрах безпосередньо з початку їх призову. Ці центри в даний час ведуть підготовку мобілізованих, призваних у рамках п'хвилі. Необхідно дочекатися терміну закінчення їх навчання та звільнення місць у навчальних центрах для військовослужбовців строкової служби, у зв'язку з чим на місяць і було продовжено термін призову. Солдати-строковики не направлятимуться в зону АТО», - зазначив Сергій Полуциган.

Крім того, представники вйськоммату повідомили, що  в період з 5 по 12 червня по всій території України під керівництвом Генерального штабу ЗСУ та за участю обласних державних адміністрацій пройдуть навчання з територіальної оборони. Зокрема, в рамках навчань на випадок настання бойових дій, будуть сформовані кілька підрозділів, покликаних забезпечити охорону правопорядку, роботу блокпостів і т.д.

Ці навчання проходитимуть в два етапи: з 19 травня - у вигляді командно-штабних навчань, до яких залучаються всі органи територіальної оборони, а також у період з 5 по 12 червня у вигляді призову військовозобов'язаних. Призов громадян передбачає  збори на нетривалий термін з компенсацією всіх витрат за рахунок Міністерства оборони та виплатою добових. Мова не йде про призов по мобілізації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...