App Store Google Play

Найбільша за останні місяці хвиля поранених з АТО надійшла до Дніпра

21.05.2015 09:32
Найбільша за останні місяці хвиля поранених з АТО надійшла до Дніпра

До Дніпропетровська доставили 19 поранених бійців із зони АТО. Військових доправляли одразу кількома літаками. Про те, як дотримуються перемир'я бойовики, українські солдати розповідали нашій знімальній групі.

Такої кількості поранених бійців у Дніпропетровську не було вже кілька тижнів. За останню добу з передової привезли 19 хлопців. З них п'ятеро у вкрай тяжкому стані. Майже в усіх осколки в грудях, кінцівках і навіть у голові. Щоб вилучити шматки металу з мозку одного з бійців - найтяжчого - знадобилася шестигодинна операція.

У Юрія - його привезли з-під Широкиного - повністю була роздроблена щелепа. Її збирали буквально по шматочках. Але піднятися з ліжка він не зможе ще довго. Через інші поранення.

"Маса проблем, які пов'язані. І живіт, і перелом тазу. Осколкове теж в груди".

На сусідньому ліжку - теж Юрій. Рік тому їздив в АТО волонтером, потім записався добровольцем. Чотири місяці на передовій. Поранений біля Широкиного. Розповідає, що бойовики дотримуються перемир'я хіба що перед камерами російських ЗМІ та під час візитів місії ОБСЄ.

"Ось це я вам хочу показати. Можете знімати. Ось це - наше перемир'я! Обстріл які - САУшки, танки, 120-ті. Практично кожен день б'ють в упор, з двох кілометрів", - демонструє поранення боєць ЗСУ Юрій.

Біля ліжка - дружина. Про поранення чоловіка повідомив командир частини. Побоювалася найгіршого. З Вінниці до Дніпропетровська прилетіла за лічені години.

"Квиток, вокзал, в чому була, в тому приїхала. Коли я приїхала, він відкрив очі і сказав "Привіт". Це, напевно, найкращий момент в моєму житті", - згадує дружина пораненого бійця  Ірина.

Крім солдатів з осколковими і кульовими пораненнями, привезли і хлопців з серйозними опіками.

"6 осіб, всі мають ознаки термічних опіків зовнішніх шкірних покривів. Були доставлені бортом з Артемівська", - розповідає заступник керівника Дніпропетровського військового госпіталю Олег Поляков.

Після кількох операцій стан більшості пацієнтів вже стабілізувався. Двоє хлопців з осколковими пораненнями досі у критичному стані. 

Подробности 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...
Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...