App Store Google Play

Кому у Дніпрі платять більше?

21.05.2015 17:37
Кому у Дніпрі платять більше?

У січні-березні поточного року персоналу, зайнятому у юридичних осіб області та їх відокремлених підрозділах з кількістю найманих працівників 10 і більше осіб, на оплату праці було спрямовано 9,7 млрд.грн. Підрахунки провели вобласному Упрвлінні статистики. Там же порахували, що середньомісячна заробітна плата штатного працівника зросла проти відповідного періоду попереднього року на 16,5% і становила 3908 грн.

Найбільш оплачуваними у регіоні залишаються працівники, зайняті у закладах мистецтва, спорту, розваг та відпочинку, яким упродовж перших трьох місяців п.р. щомісячно нараховувалось у середньому по 12808 грн., а також в організаціях, які здійснюють фінансову та страхову діяльність - по 7557 грн.

У промисловості високий рівень оплати праці спостерігався на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар'єрів - 6151 грн. та металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів - 6129 грн.

Водночас заробітна плата працівників підприємств сільського, лісового та рибного господарства становила 2470 грн., у будівельних організаціях - 2539 грн. У промисловості серед найменш оплачуваних були працівники підприємств по виробництву електричного устатковання - 1993 грн., а також текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів - 2070 грн.

У містах області розмір середньомісячної грошової оцінки результатів праці коливався від 6952 грн. - у Тернівці до 2680 грн. - у Синельниковому, у районах - від 7063 грн. - у Павлоградському до 2113 грн. - у Томаківському.

Загалом за рівнем оплати праці Дніпропетровщина торік посіла третє місце серед решти регіонів України. Найменшою була заробітна плата у Тернопільській та Чернівецькій областях і становила 2554 грн. та 2596 грн. відповідно.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...