App Store Google Play

Державні закупівлі в одному з районів міста здійснюватимуться ProZorro

21.05.2015 15:27
Державні закупівлі в одному з районів міста здійснюватимуться ProZorro
В Бабушкінському районі Дніпропетровська реалізується пілотний проект з реформування державних закупівель в рамках всеукраїнського проекту «ProZorro». Відповідне розпорядження «Про запровадження практики електронних закупівель за кошти Бабушкінського районного бюджету м. Дніпропетровська» 20 травня підписав голова районної у місті ради Олександр Федянович. Про це стало відомо під час робочої наради голови райради із представниками громадської організації «Громадський контроль» та районними депутами.

За допомогою он-лайн сервісу будуть проходити відкриті аукціони на виконання робіт та послуг, кожен підприємець зможе пройти просту процедуру участі в аукціоні. Поточна інформація про державні закупівлі, а також кінцеві результати тендерів будуть опублікуватися на сайті, кожен громадянин зможе їх миттєво переглянути.

«Відтепер на сайті «ProZorro» буде опублікована вся інформація про тендерні закупівлі всіх розпорядників коштів Бабушкінського району, в тому числі і ті, вартість яких не перевищує порогові показники, тобто 99 тис. на придбання товарів, - пояснює переваги такого сервісу Олександр Федянович. - Зараз же згідно Закону України «Про здійснення державних закупівель», інформація про тендери в межах цих сум не обов'язкова до опублікування, що призводить до корупційних схем. Також учасники тендеру будуть виставляти суму оплати за послуги та товари на відкритих аукціонах, а розпорядники коштів будуть обирати найпривабливіші варіанти. Використовуючи сервіс «ProZorro» чиновники не зможуть здійснювати закупівля за державний кошт по завищеними цінами».

Під час спільної зустрічі громадських активістів та депутатів обговорювали переваги такого проекту та можливі труднощі під час реалізації. Як зазначив активіст «Громконтроль», цей проект в Дніпропетровську реалізується вперше, на пропозицію громадських активістів поки відгукнулися тільки депутати «Солідарність» - Блок Петра Порошенка» у Бабушкінському районі. На разі в цьому проекті беруть участь декілька українських міністерств, Київська МДА та Львівська міська рада.

«ProZorro» - це сервіс для електронних державних закупівель, мета якого - відкрите і ефективне витрачання державних коштів, а також запобігання корупції завдяки громадському контролю та розширенню кола постачальників. Детальніше про проект можна дізнатися на сайті prozorro.org.

Нагадаємо, що 7 квітня головою Бабушкінської райради у Дніпропетровську був обраний голова районної фракції «Солідарність» - Блок Петра Порошенка» Олександр Федянович. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...