App Store Google Play

Державні закупівлі в одному з районів міста здійснюватимуться ProZorro

21.05.2015 15:27
Державні закупівлі в одному з районів міста здійснюватимуться ProZorro
В Бабушкінському районі Дніпропетровська реалізується пілотний проект з реформування державних закупівель в рамках всеукраїнського проекту «ProZorro». Відповідне розпорядження «Про запровадження практики електронних закупівель за кошти Бабушкінського районного бюджету м. Дніпропетровська» 20 травня підписав голова районної у місті ради Олександр Федянович. Про це стало відомо під час робочої наради голови райради із представниками громадської організації «Громадський контроль» та районними депутами.

За допомогою он-лайн сервісу будуть проходити відкриті аукціони на виконання робіт та послуг, кожен підприємець зможе пройти просту процедуру участі в аукціоні. Поточна інформація про державні закупівлі, а також кінцеві результати тендерів будуть опублікуватися на сайті, кожен громадянин зможе їх миттєво переглянути.

«Відтепер на сайті «ProZorro» буде опублікована вся інформація про тендерні закупівлі всіх розпорядників коштів Бабушкінського району, в тому числі і ті, вартість яких не перевищує порогові показники, тобто 99 тис. на придбання товарів, - пояснює переваги такого сервісу Олександр Федянович. - Зараз же згідно Закону України «Про здійснення державних закупівель», інформація про тендери в межах цих сум не обов'язкова до опублікування, що призводить до корупційних схем. Також учасники тендеру будуть виставляти суму оплати за послуги та товари на відкритих аукціонах, а розпорядники коштів будуть обирати найпривабливіші варіанти. Використовуючи сервіс «ProZorro» чиновники не зможуть здійснювати закупівля за державний кошт по завищеними цінами».

Під час спільної зустрічі громадських активістів та депутатів обговорювали переваги такого проекту та можливі труднощі під час реалізації. Як зазначив активіст «Громконтроль», цей проект в Дніпропетровську реалізується вперше, на пропозицію громадських активістів поки відгукнулися тільки депутати «Солідарність» - Блок Петра Порошенка» у Бабушкінському районі. На разі в цьому проекті беруть участь декілька українських міністерств, Київська МДА та Львівська міська рада.

«ProZorro» - це сервіс для електронних державних закупівель, мета якого - відкрите і ефективне витрачання державних коштів, а також запобігання корупції завдяки громадському контролю та розширенню кола постачальників. Детальніше про проект можна дізнатися на сайті prozorro.org.

Нагадаємо, що 7 квітня головою Бабушкінської райради у Дніпропетровську був обраний голова районної фракції «Солідарність» - Блок Петра Порошенка» Олександр Федянович. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...