App Store Google Play

ОБСЄ роз'яснить українським ГО, як боротися з торгівлею людьми

20.05.2015 10:01
ОБСЄ роз'яснить українським ГО, як боротися з торгівлею людьми
Під час сьогоднішньої зустрічі Посла, Спеціального представника та Координатора проектів ОБСЄ по боротьбі з торгівлею людьми Мадіни Джарбусинової з представниками Дніпропетровської облдержадміністрації обговорювалися питання протидії торгівлі людьми та їх експлуатації.
Посол Мадіна Джарбусинова наголосила на необхідності співпраці у цьому питанні державних установ та громадських організацій. На її думку, жертви торгівлі людьми часто не мають повної довіри до органів влади, а тому шукають підтримку саме у представників громадськості.

«Ми проведемо тренінги зі спостерігачами, зустрінемось з внутрішньо переміщеними особами, які наразі мешкають у Дніпропетровській області, після чого вже вирушимо до Харкова», – сказала Посол Мадіна Джарбусинова.

Радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Віталій Литвин розповів, що на Дніпропетровщині приділяється особлива увага протидії торгівлі людьми. У рамках цієї роботи пріоритет надається двом напрямкам: роз’яснювальній та інформаційній роботі.

Нагадаємо, що нещодавно у парку, що біля облдержадміністрації, була розміщена арт-інсталяція «Невидимі», завдяки якій нам вкотре вдалося привернути увагу суспільства до проблематики торгівлі людьми. Крім того, у минулому році було проведено 22 тренінги з питань запобігання торгівлі людьми, у яких взяли участь 360 чоловік.

Також у питаннях протидії торгівлі людьми Дніпропетровська облдержадміністрація співпрацює з органами внутрішніх справ, громадськими організаціями та соціальними центрами. Велика увага приділяється й безробітним, які можуть стати потенційними жертвами торгівлі людьми – ведеться робота з їх працевлаштування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...