App Store Google Play

ОБСЄ роз'яснить українським ГО, як боротися з торгівлею людьми

20.05.2015 10:01
ОБСЄ роз'яснить українським ГО, як боротися з торгівлею людьми
Під час сьогоднішньої зустрічі Посла, Спеціального представника та Координатора проектів ОБСЄ по боротьбі з торгівлею людьми Мадіни Джарбусинової з представниками Дніпропетровської облдержадміністрації обговорювалися питання протидії торгівлі людьми та їх експлуатації.
Посол Мадіна Джарбусинова наголосила на необхідності співпраці у цьому питанні державних установ та громадських організацій. На її думку, жертви торгівлі людьми часто не мають повної довіри до органів влади, а тому шукають підтримку саме у представників громадськості.

«Ми проведемо тренінги зі спостерігачами, зустрінемось з внутрішньо переміщеними особами, які наразі мешкають у Дніпропетровській області, після чого вже вирушимо до Харкова», – сказала Посол Мадіна Джарбусинова.

Радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Віталій Литвин розповів, що на Дніпропетровщині приділяється особлива увага протидії торгівлі людьми. У рамках цієї роботи пріоритет надається двом напрямкам: роз’яснювальній та інформаційній роботі.

Нагадаємо, що нещодавно у парку, що біля облдержадміністрації, була розміщена арт-інсталяція «Невидимі», завдяки якій нам вкотре вдалося привернути увагу суспільства до проблематики торгівлі людьми. Крім того, у минулому році було проведено 22 тренінги з питань запобігання торгівлі людьми, у яких взяли участь 360 чоловік.

Також у питаннях протидії торгівлі людьми Дніпропетровська облдержадміністрація співпрацює з органами внутрішніх справ, громадськими організаціями та соціальними центрами. Велика увага приділяється й безробітним, які можуть стати потенційними жертвами торгівлі людьми – ведеться робота з їх працевлаштування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...