App Store Google Play

Фахівці ЄС навчать дніпропетровську владу здійснювати держзакупівлі

20.05.2015 12:33
Фахівці ЄС навчать дніпропетровську владу здійснювати держзакупівлі

Проект ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС» проведе для органів державної влади Дніпропетровщини семінар з державних закупівель.

Такі навчання допоможуть спеціалістам з цього питання поглибити знання сучасних аспектів державних закупівель та стандартів ЄС. 

За словами керівника Проекту ЄС Стюарта Юджина, реформування сфери держзакупівель відповідно до стандартів ЄС є однією із вимог Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

«За останній рік в Україні відбулося багато змін в сфері державних закупівель. Зокрема, Закон України «Про здійснення державних закупівель», що був прийнятий у квітні минулого року, передбачає нові положення і, тому, вимагає тлумачення норм цього закону. Проект ЄС розробив регіональну навчальну програму. Така освітня діяльність сприятиме більш ефективній роботі у цій галузі на регіональному і місцевому рівнях», - сказав Стюарт Юджин.

Семінар стартує найближчим часом та триватиме 3 дні. Крім Дніпропетровської області його учасниками стануть представники ще кількох областей - Запорізької, Харківської, Донецької та Луганської.

Проект фінансується Європейським Союзом та реалізується консорціумом на чолі з провідною міжнародною компанією Crown Agents Ltd. Його діяльність охоплює як реформу системи державних закупівель, так і підтримку розвитку системи державної допомоги в Україні. Проект спрямований на сприяння розвитку міцної та послідовної системи управління державними фінансами шляхом, ефективної інституційної інфраструктури державних закупівель, системи відповідальної та чесної державної влади щодо державних закупівель, а також розвитку системи державної допомоги в Україні. Проект в Україні триватиме до листопада 2016 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...