App Store Google Play

Фахівці ЄС навчать дніпропетровську владу здійснювати держзакупівлі

20.05.2015 12:33
Фахівці ЄС навчать дніпропетровську владу здійснювати держзакупівлі

Проект ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС» проведе для органів державної влади Дніпропетровщини семінар з державних закупівель.

Такі навчання допоможуть спеціалістам з цього питання поглибити знання сучасних аспектів державних закупівель та стандартів ЄС. 

За словами керівника Проекту ЄС Стюарта Юджина, реформування сфери держзакупівель відповідно до стандартів ЄС є однією із вимог Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

«За останній рік в Україні відбулося багато змін в сфері державних закупівель. Зокрема, Закон України «Про здійснення державних закупівель», що був прийнятий у квітні минулого року, передбачає нові положення і, тому, вимагає тлумачення норм цього закону. Проект ЄС розробив регіональну навчальну програму. Така освітня діяльність сприятиме більш ефективній роботі у цій галузі на регіональному і місцевому рівнях», - сказав Стюарт Юджин.

Семінар стартує найближчим часом та триватиме 3 дні. Крім Дніпропетровської області його учасниками стануть представники ще кількох областей - Запорізької, Харківської, Донецької та Луганської.

Проект фінансується Європейським Союзом та реалізується консорціумом на чолі з провідною міжнародною компанією Crown Agents Ltd. Його діяльність охоплює як реформу системи державних закупівель, так і підтримку розвитку системи державної допомоги в Україні. Проект спрямований на сприяння розвитку міцної та послідовної системи управління державними фінансами шляхом, ефективної інституційної інфраструктури державних закупівель, системи відповідальної та чесної державної влади щодо державних закупівель, а також розвитку системи державної допомоги в Україні. Проект в Україні триватиме до листопада 2016 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...