App Store Google Play

У Дніпропетровську - "Велодень-2015"

19.05.2015 20:36
У Дніпропетровську - "Велодень-2015"

23 травня у Дніпропетровську відбудеться щорічний велопробіг "Велодень-2015". "Велодень" - не політична акція, а ініціатива велосипедистів України. Організаторами заходу в різних містах виступають спортивні та громадські організації, а також велоактивісти. Учасники Велодня виступають за безпеку та взаємоповагу на дорогах, створення велодоріжок та велопарковок.

Кожен з дніпропетровськиї прихильників здорового і екологічного способу життя може взяти свого залізного двоколісного коняку  і проїхати уздовж набережної. "Велодень-2015"  проводиться у Дніпропетровську з 2004 року.

За словами організатора Максима Семенова, в найпершому пробігу брали участь лише 20 осіб, а рекордну кількість - 2500 велосипедистів - зафіксовано в 2013. Цього року очікується не менше 2000.

Взяти участь може кожен бажаючий, хто має велосипед, жодних вікових обмежень немає.

Як зазначив Семенов, наймолодшому учаснику пробігу було 4 роки, хоча був випадок, коли мама-велосипедистка привернула до дійства чотиримісячного малюка. Що стосується найстаршого учасника, то вік достеменно невідомий, втім є відомий велосипедист за 70, який візьме участь у пробігу і в цьому році.  

Стартують велосипедисти об 11:00 з Фестивального причалу. Збори та реєстрація о 10:00. До 12:00 планується, що колона досягне фінішу в Молодіжному парку на ж/м Червоний Камінь. Там на учасників чекає маса конкурсів та змагань, зокрема, з фігурного водіння, крос-кантрі і драг-рейсингу.

На переможців чекають привабливі призи. Не залишаться без уваги і діти-учасники - для них передбачено багато цікавого. Городяни без велосипедів можуть просто прийти і подивитися на таланти своїх друзів та сусідів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...