App Store Google Play

У Дніпропетровську - "Велодень-2015"

19.05.2015 20:36
У Дніпропетровську - "Велодень-2015"

23 травня у Дніпропетровську відбудеться щорічний велопробіг "Велодень-2015". "Велодень" - не політична акція, а ініціатива велосипедистів України. Організаторами заходу в різних містах виступають спортивні та громадські організації, а також велоактивісти. Учасники Велодня виступають за безпеку та взаємоповагу на дорогах, створення велодоріжок та велопарковок.

Кожен з дніпропетровськиї прихильників здорового і екологічного способу життя може взяти свого залізного двоколісного коняку  і проїхати уздовж набережної. "Велодень-2015"  проводиться у Дніпропетровську з 2004 року.

За словами організатора Максима Семенова, в найпершому пробігу брали участь лише 20 осіб, а рекордну кількість - 2500 велосипедистів - зафіксовано в 2013. Цього року очікується не менше 2000.

Взяти участь може кожен бажаючий, хто має велосипед, жодних вікових обмежень немає.

Як зазначив Семенов, наймолодшому учаснику пробігу було 4 роки, хоча був випадок, коли мама-велосипедистка привернула до дійства чотиримісячного малюка. Що стосується найстаршого учасника, то вік достеменно невідомий, втім є відомий велосипедист за 70, який візьме участь у пробігу і в цьому році.  

Стартують велосипедисти об 11:00 з Фестивального причалу. Збори та реєстрація о 10:00. До 12:00 планується, що колона досягне фінішу в Молодіжному парку на ж/м Червоний Камінь. Там на учасників чекає маса конкурсів та змагань, зокрема, з фігурного водіння, крос-кантрі і драг-рейсингу.

На переможців чекають привабливі призи. Не залишаться без уваги і діти-учасники - для них передбачено багато цікавого. Городяни без велосипедів можуть просто прийти і подивитися на таланти своїх друзів та сусідів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...