App Store Google Play

ДФІ зберегла держбюджету майже 10 мільйонів

19.05.2015 17:55
ДФІ зберегла держбюджету майже 10 мільйонів

Фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області упродовж січня-квітня поточного року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 10 млн грн. Про це повідомили у прес-службі відомства.

За даними ДФІ, відшкодовано і поновлено нецільових та незаконних витрат, недостач ресурсів на суму понад 9 млн грн. Із них понад 4 млн грн становлять відшкодування втрат, виявлених у попередні роки.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 51 управлінське рішення.

Інспекцією пред'явлено 12 позовів до суду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 41 млн грн. Крім того, перед органами прокуратури та іншими установами ініційовано пред'явлення 4 позовів.

За матеріалами контрольних заходів, а також за результатами участі фахівців інспекції у перевірках, що їх проводили правоохоронні органи, розпочато 31 досудове розслідування і вручено 8 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За вчинені бюджетні правопорушення інспекцією прийнято 33 рішення щодо зупинення операцій з бюджетними коштами, а також за поданням інспекції одному з розпорядників бюджетних коштів за нецільове їх використання зменшено асигнувань на суму майже 900 тис. грн.

За порушення фінансової дисципліни 84 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 16 - до дисциплінарної та матеріальної.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...