App Store Google Play

ДФІ зберегла держбюджету майже 10 мільйонів

19.05.2015 17:55
ДФІ зберегла держбюджету майже 10 мільйонів

Фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області упродовж січня-квітня поточного року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 10 млн грн. Про це повідомили у прес-службі відомства.

За даними ДФІ, відшкодовано і поновлено нецільових та незаконних витрат, недостач ресурсів на суму понад 9 млн грн. Із них понад 4 млн грн становлять відшкодування втрат, виявлених у попередні роки.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 51 управлінське рішення.

Інспекцією пред'явлено 12 позовів до суду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 41 млн грн. Крім того, перед органами прокуратури та іншими установами ініційовано пред'явлення 4 позовів.

За матеріалами контрольних заходів, а також за результатами участі фахівців інспекції у перевірках, що їх проводили правоохоронні органи, розпочато 31 досудове розслідування і вручено 8 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За вчинені бюджетні правопорушення інспекцією прийнято 33 рішення щодо зупинення операцій з бюджетними коштами, а також за поданням інспекції одному з розпорядників бюджетних коштів за нецільове їх використання зменшено асигнувань на суму майже 900 тис. грн.

За порушення фінансової дисципліни 84 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 16 - до дисциплінарної та матеріальної.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...