App Store Google Play

В Кривому Розі вибух газового балону зруйнував будинок

18.05.2015 12:35
В Кривому Розі вибух газового балону зруйнував будинок

В ніч з 16 на 17 травня у Кривому Розі від вибуху газового балону спалахнула пожежа в житловому будинку на вісім квартир. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області.

За інформацією пожежників, двоповерхова будівля, де сталось загорання, побудована ще у 1960 році. Стіни, перегородки та перекриття - дерев'яні, що і сприяло стрімкому розповсюдженню полум'я.

По прибуттю на місце виклику першого пожежно-рятувального підрозділу, площа пожежі вже складала 100 квадратних метрів, мешканці будинку знаходились на подвір'ї, з їх слів у будинку залишились люди.

Рятувальниками з квартири на 2-му поверсі врятовано 26-річного громадянина, який з опіками був госпіталізований до міської лікарні. Зі слів постраждалого разом з ним в квартирі знаходились його дружина та дитина, які ймовірно загинули.

Після цього пролунав вибух другого балону, внаслідок чого обрушився дах і міжповерхові перекриття та частково обрушились зовнішні стіни будівлі.

Через стрімке розповсюдження вогню по дерев'яним конструкціям будівлі й наявністю в кожній квартирі газових балонів для приготування їжі та можливістю їх вибуху, гасіння пожежі ускладнювалось.

Ліквідувати пожежу вдалося лише під ранок. Наразі підрозділами Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області проводяться роботи по розбору конструкцій (невеликі осередки тління створюють загрозу подальших вибухів газових балонів) та пошук ймовірних загиблих (о 08 год. 51 хв. на місці пожежі виявлено фрагменти тіла, орієнтовно жіночої статі).

Причина пожежі - встановлюється.

У будинку мешкало 19 осіб, із них 4 дітей, які відселені до містечка для переселенців, 1 сім'я знаходиться у родичів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...