App Store Google Play

Приватбанк улаштував грандіозний суботник у День Європи

18.05.2015 09:38
Приватбанк улаштував грандіозний суботник у День Європи
День Європи співробітники Приватбанку відзначили грандіозним весняним прибиранням. На щорічний суботник вийшли понад 30 тисяч працівників фінустанови у кожному населеному пункті, де є відділення найбільшого у країні банку, йдеться в сюжеті ТСН.

Вже традиційно вони наводять лад, висаджують квіти та дерева у найпопулярніших місцях відпочинку громадян. У Дніпропетровську – це найбільша в Європі набережна, шефство над якою співробітники трьох головних офісів Приватбанку взяли ще понад 10 років тому.

"Частіше б збиралися не тільки співробітники Приватбанку, а й місцеві жителі – тоді було б чистіше, цінували б власну працю. А так: ішов, папірець кинув – хтось прибере", - каже співробітник Приватбанку Денис Лісогорій.

За результатами так званої зеленої ініціативи сьогодні прибрали майже півтисячі гектарів міських парків та зон відпочинку.

Суботник також підтримали десятки промислових підприємств, футбольні клуби та відділення банку у Прибалтиці, Грузії та країнах Європи.

"Стає чистіше не тому, що ми раз на рік сюди ходимо, а там, де люди щиро намагаються зробити кращим і чистішим своє життя. До них приєднуються й інші", - розповів голова правління Приватбанку Олександр Дубілет.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...