App Store Google Play

Приватбанк улаштував грандіозний суботник у День Європи

18.05.2015 09:38
Приватбанк улаштував грандіозний суботник у День Європи
День Європи співробітники Приватбанку відзначили грандіозним весняним прибиранням. На щорічний суботник вийшли понад 30 тисяч працівників фінустанови у кожному населеному пункті, де є відділення найбільшого у країні банку, йдеться в сюжеті ТСН.

Вже традиційно вони наводять лад, висаджують квіти та дерева у найпопулярніших місцях відпочинку громадян. У Дніпропетровську – це найбільша в Європі набережна, шефство над якою співробітники трьох головних офісів Приватбанку взяли ще понад 10 років тому.

"Частіше б збиралися не тільки співробітники Приватбанку, а й місцеві жителі – тоді було б чистіше, цінували б власну працю. А так: ішов, папірець кинув – хтось прибере", - каже співробітник Приватбанку Денис Лісогорій.

За результатами так званої зеленої ініціативи сьогодні прибрали майже півтисячі гектарів міських парків та зон відпочинку.

Суботник також підтримали десятки промислових підприємств, футбольні клуби та відділення банку у Прибалтиці, Грузії та країнах Європи.

"Стає чистіше не тому, що ми раз на рік сюди ходимо, а там, де люди щиро намагаються зробити кращим і чистішим своє життя. До них приєднуються й інші", - розповів голова правління Приватбанку Олександр Дубілет.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...