App Store Google Play

"Бабусі Вілкула" хочуть зробити його мером

18.05.2015 15:20
"Бабусі Вілкула" хочуть зробити його мером

Фаворитами серед кандидатів на посаду міського голови Дніпропетровська є Вілкул, Куліченко і Краснов. Про це свідчать результати дослідження, проведеного Всеукраїнською соціологічною компанією Оперативна соціологія.

За повідомленням компанії, рейтинг цих кандидатів на пост міського голови серед опитаних дніпропетровців склав 26,8%, 13,4% і 12,7% відповідно. Найбільшу кількість голосів «проти» набрав екс-нардеп Ігор Циркін.

Разом з тим, найбільше довіри жителі Дніпропетровська відчувають до позафракційного депутата Верховної Ради Бориса Філатова (24%) і нардепа від «Опозиційного блоку» Олександра Вілкула (25%). При цьому Вілкул має 21% противників, що удвічі більше за антирейтин Філатова (11%).

За Олександра Вілкула готові голосувати 21% чоловіків та 26% жінок віком від 54 років. Середній вік виборця Вілкула складає 52,4 роки.

За Куліченка виступають дніпряни віком від 25 до 45 років. Відтак, середній вік виборців екс-очільника міста  складає 42,3 роки. У Краснова цей показник - 49,1 рік. І наймолодший виборець у Бориса Філатова - 41,7. При цьому 25% усіх прихильників нардепа з команди Коломойського - чоловіки у віці від 25 до 45 ркоів.

Найважливіша якість, якою, на думку городян, має володіти мер, є чесність, далі йдуть порядність і хазяйновитість. А от патріотизм на останньому місці - про нього згадали лише 8% виборців.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...