App Store Google Play

"Бабусі Вілкула" хочуть зробити його мером

18.05.2015 15:20
"Бабусі Вілкула" хочуть зробити його мером

Фаворитами серед кандидатів на посаду міського голови Дніпропетровська є Вілкул, Куліченко і Краснов. Про це свідчать результати дослідження, проведеного Всеукраїнською соціологічною компанією Оперативна соціологія.

За повідомленням компанії, рейтинг цих кандидатів на пост міського голови серед опитаних дніпропетровців склав 26,8%, 13,4% і 12,7% відповідно. Найбільшу кількість голосів «проти» набрав екс-нардеп Ігор Циркін.

Разом з тим, найбільше довіри жителі Дніпропетровська відчувають до позафракційного депутата Верховної Ради Бориса Філатова (24%) і нардепа від «Опозиційного блоку» Олександра Вілкула (25%). При цьому Вілкул має 21% противників, що удвічі більше за антирейтин Філатова (11%).

За Олександра Вілкула готові голосувати 21% чоловіків та 26% жінок віком від 54 років. Середній вік виборця Вілкула складає 52,4 роки.

За Куліченка виступають дніпряни віком від 25 до 45 років. Відтак, середній вік виборців екс-очільника міста  складає 42,3 роки. У Краснова цей показник - 49,1 рік. І наймолодший виборець у Бориса Філатова - 41,7. При цьому 25% усіх прихильників нардепа з команди Коломойського - чоловіки у віці від 25 до 45 ркоів.

Найважливіша якість, якою, на думку городян, має володіти мер, є чесність, далі йдуть порядність і хазяйновитість. А от патріотизм на останньому місці - про нього згадали лише 8% виборців.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...