App Store Google Play

«Дніпропетровська міськрада провалила тест на публічність», - УДАР

15.05.2015 11:39
«Дніпропетровська міськрада провалила тест на публічність», - УДАР

Минуло більше місяця з того часу, як партія «УДАР» звернулася з відкритим листом до в.о. мера Дніпропетровська Галини Булавки з пропозицією провести публічне службове розслідування стосовно начальника управління культури міської ради Євгена Хорошилова та заступника міського голови Ірини Зайцевої.

Нагадаємо, що одна з громадських організацій опублікувала матеріали розслідування, що стосувалися фінансових порушень та непрозорого витрачання коштів при виконанні ряду робіт в центральній міській бібліотеці Дніпропетровська, а також її філіях. У цій заяві безпосередньо в якості зацікавлених осіб вказані два високопоставлених чиновника.

У порушення Закону України про звернення громадян через місяць відповідь так і не надійшов, ніякої реакції з міськради не послідувало взагалі.

«У жителів Дніпропетровська і раніше не було сумнівів у тому, наскільки непрозоро працює цей орган місцевого самоврядування. Це ще один приклад, який підтверджує правило. Дніпропетровська міська рада і велика частина її депутатів підтримує кулуарний і договірної формат роботи», - заявив голова Дніпропетровської міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза.

Випадок цей просто неприпустимий, каже політик. На адресу заступника мера з боку громадських діячів прозвучали відкриті публічні звинувачення, але реакції з боку керівництва міськради - нуль. Це вирок і діагноз нинішньому складу чиновників та депутатів. Після місцевих виборів необхідно максимально перезавантажити кадровий склад міськради, підкреслив Дмитро Легеза.

Нагадаємо, що в партії «УДАР» пропонували провести службове розслідування стосовно начальника управління культури Євгена Хорошилова, заступника мера Ірини Зайцевої, і на цей період відсторонити вищевказаних осіб від роботи.

Окрім того, представники цієї політсили запропонували створити комісію з обов'язковим залученням представників ЗМІ та громадських організацій і публічно оголосити результати розслідування.

«Ми хотіли домогтися того, щоб представники громадськості та журналісти отримали чітку відповідь на поставлені запитання. Замість цього - цілковите ігнорування. Ми сподіваємося, що під час голосування виборці дадуть оцінку діяльності цим особам. Даний випадок з Іриною Зайцевою - цілковитий провал тесту для міськради на готовність працювати в нових умовах, також це негативно позначиться на репутації в.о. мера Галини Булавки», - зазначають в партії «УДАР».

«Окремо хотілося б звернутися до представників партії Президента України із закликом припинити практику договірних відносин. Наша пропозиція взяти цю ситуацію під жорсткий контроль, на жаль, залишилася без відповіді. Виборці «Блоку Петра Порошенка - Солідарності» несхвально відреагують на подібний стиль роботи тих, хто не хоче змінювати формат роботи органів влади. Дніпропетровська область знаходиться у сфері пильної уваги Президента України та голови партії Юрія Луценка. Якщо у місцевого депутатського корпусу немає можливості для прискорення темпу роботи і політичної волі для реалізації ініціатив Петра Порошенка, то можливо є сенс для виносу цього питання в публічну площину? У міській фракції пропрезидентської сили є люди, які готові взяти на себе повноту відповідальності за кардинальні зміни. Сподіваємося, що наші колеги зроблять висновки вже найближчим часом», - йдеться в заяві партії «УДАР».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...