App Store Google Play

«Дніпропетровська міськрада провалила тест на публічність», - УДАР

15.05.2015 11:39
«Дніпропетровська міськрада провалила тест на публічність», - УДАР

Минуло більше місяця з того часу, як партія «УДАР» звернулася з відкритим листом до в.о. мера Дніпропетровська Галини Булавки з пропозицією провести публічне службове розслідування стосовно начальника управління культури міської ради Євгена Хорошилова та заступника міського голови Ірини Зайцевої.

Нагадаємо, що одна з громадських організацій опублікувала матеріали розслідування, що стосувалися фінансових порушень та непрозорого витрачання коштів при виконанні ряду робіт в центральній міській бібліотеці Дніпропетровська, а також її філіях. У цій заяві безпосередньо в якості зацікавлених осіб вказані два високопоставлених чиновника.

У порушення Закону України про звернення громадян через місяць відповідь так і не надійшов, ніякої реакції з міськради не послідувало взагалі.

«У жителів Дніпропетровська і раніше не було сумнівів у тому, наскільки непрозоро працює цей орган місцевого самоврядування. Це ще один приклад, який підтверджує правило. Дніпропетровська міська рада і велика частина її депутатів підтримує кулуарний і договірної формат роботи», - заявив голова Дніпропетровської міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза.

Випадок цей просто неприпустимий, каже політик. На адресу заступника мера з боку громадських діячів прозвучали відкриті публічні звинувачення, але реакції з боку керівництва міськради - нуль. Це вирок і діагноз нинішньому складу чиновників та депутатів. Після місцевих виборів необхідно максимально перезавантажити кадровий склад міськради, підкреслив Дмитро Легеза.

Нагадаємо, що в партії «УДАР» пропонували провести службове розслідування стосовно начальника управління культури Євгена Хорошилова, заступника мера Ірини Зайцевої, і на цей період відсторонити вищевказаних осіб від роботи.

Окрім того, представники цієї політсили запропонували створити комісію з обов'язковим залученням представників ЗМІ та громадських організацій і публічно оголосити результати розслідування.

«Ми хотіли домогтися того, щоб представники громадськості та журналісти отримали чітку відповідь на поставлені запитання. Замість цього - цілковите ігнорування. Ми сподіваємося, що під час голосування виборці дадуть оцінку діяльності цим особам. Даний випадок з Іриною Зайцевою - цілковитий провал тесту для міськради на готовність працювати в нових умовах, також це негативно позначиться на репутації в.о. мера Галини Булавки», - зазначають в партії «УДАР».

«Окремо хотілося б звернутися до представників партії Президента України із закликом припинити практику договірних відносин. Наша пропозиція взяти цю ситуацію під жорсткий контроль, на жаль, залишилася без відповіді. Виборці «Блоку Петра Порошенка - Солідарності» несхвально відреагують на подібний стиль роботи тих, хто не хоче змінювати формат роботи органів влади. Дніпропетровська область знаходиться у сфері пильної уваги Президента України та голови партії Юрія Луценка. Якщо у місцевого депутатського корпусу немає можливості для прискорення темпу роботи і політичної волі для реалізації ініціатив Петра Порошенка, то можливо є сенс для виносу цього питання в публічну площину? У міській фракції пропрезидентської сили є люди, які готові взяти на себе повноту відповідальності за кардинальні зміни. Сподіваємося, що наші колеги зроблять висновки вже найближчим часом», - йдеться в заяві партії «УДАР».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...