App Store Google Play

Дезертира-убивцю засуджено до 14 років ув’язнення – прокуратура

15.05.2015 13:04
Дезертира-убивцю засуджено до 14 років ув’язнення – прокуратура

Індустріальним районним судом Дніпропетровської області за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 115, ч. 3 ст. 289 та іншими статтями Кримінального кодексу України, до покарання у виді 14 років позбавлення волі засуджено старшого солдата однієї з військових частин, дислокованих на Донеччині.

 

Встановлено, що зазначений військовослужбовець з автоматом АКС-74У та боєприпасами самовільно залишив розташування польового табору військової частини.

 

Вживши спиртні напої, він здійснював хуліганські дії, демонструючи оточуючим свою зверхність і зухвалість, що супроводжувалося погрозами застосування зброї.

 

Продовжуючи вживання спиртних напоїв та відчувши свою безкарність, останній незаконно заволодів транспортним засобом та вчинив вбивство двох громадян.

 

Під час досудового розслідування, яке здійснювала 30 військова прокуратура Південного регіону України, провина військовослужбовця повністю доказана.

 

«Позиція прокуратури, - наголосив начальник відділу військової прокуратури Південного регіону України полковник юстиції Владислав Катеруша, - полягає в тому, що будь-який злочин, вчинений військовослужбовцем в умовах особливого періоду, каратиметься жорстко та суворо, і нікому не слід сподіватися на те, що «війна усе спише».

 

Враховуючи, що державний обвинувач наполягав на довічному ув’язненні винної особи, на даний час військовою прокуратурою вивчається судове рішення на предмет його обґрунтованості та наявності підстав для оскарження у зв’язку з м’якістю покарання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...