App Store Google Play

Дезертира-убивцю засуджено до 14 років ув’язнення – прокуратура

15.05.2015 13:04
Дезертира-убивцю засуджено до 14 років ув’язнення – прокуратура

Індустріальним районним судом Дніпропетровської області за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 115, ч. 3 ст. 289 та іншими статтями Кримінального кодексу України, до покарання у виді 14 років позбавлення волі засуджено старшого солдата однієї з військових частин, дислокованих на Донеччині.

 

Встановлено, що зазначений військовослужбовець з автоматом АКС-74У та боєприпасами самовільно залишив розташування польового табору військової частини.

 

Вживши спиртні напої, він здійснював хуліганські дії, демонструючи оточуючим свою зверхність і зухвалість, що супроводжувалося погрозами застосування зброї.

 

Продовжуючи вживання спиртних напоїв та відчувши свою безкарність, останній незаконно заволодів транспортним засобом та вчинив вбивство двох громадян.

 

Під час досудового розслідування, яке здійснювала 30 військова прокуратура Південного регіону України, провина військовослужбовця повністю доказана.

 

«Позиція прокуратури, - наголосив начальник відділу військової прокуратури Південного регіону України полковник юстиції Владислав Катеруша, - полягає в тому, що будь-який злочин, вчинений військовослужбовцем в умовах особливого періоду, каратиметься жорстко та суворо, і нікому не слід сподіватися на те, що «війна усе спише».

 

Враховуючи, що державний обвинувач наполягав на довічному ув’язненні винної особи, на даний час військовою прокуратурою вивчається судове рішення на предмет його обґрунтованості та наявності підстав для оскарження у зв’язку з м’якістю покарання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...