App Store Google Play

Вступна кампанія-2015 стартує 10 липня

14.05.2015 13:03
Вступна кампанія-2015 стартує 10 липня

Цьогорічна вступна кампанія триватиме з 10 липня до 14 серпня і складатиметься з двох, а не трьох, як було раніше, хвиль зарахування. Змінився також обов’язковий пакет документів вступника. Про це під час прес-конференції повідомила начальник відділу науки та вищої освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ірина Шумік.

 

«У 2015 році без змін залишається право вступників подавати документи одразу до 5 вишів на 3 спеціальності в кожному з них. Без змін зостанеться й можливість реєструвати документи у електронній формі. А от медичну довідку у своєму пакеті документів абітурієнти можуть не подавати», - повідомила Ірина Шумік.

 

Вона також нагадала, що у ході цієї вступної кампанії дійсними будуть сертифікати ЗНО, отримані лише у 2015 році. Разом з тим, вступники старші 45 років можуть отримати ваучери на навчання у місцевих центрах зайнятості.

 

Почати заповнювати свої заяви пріоритетності абітурієнти зможуть після старту вступної кампанії – з 8:00 10 липня. У анкеті необхідно буде вказати виші та спеціальності, на які хоче вступити абітурієнт – від найбільш до найменш пріоритетних. Перші рейтингові списки будуть оприлюднені не пізніше 12:00 години 2 серпня. Після цього буде дано певний час на подання оригіналів документів.

 

На заповнення місць, що не будуть заповнені в першу хвилю, буде дано додатковий час – другий наказ з рекомендацією про зарахування (за наявними оригіналами документів та зміною пріоритетів) буде опубліковано вишами не пізніше 12:00 7 серпня. Всі, хто не встигне подати документи до кінця цього дня, втратять шанс бути зарахованими на бюджет. Кількість бюджетних місць у обласних вишах вступники зможуть дізнатися вже найближчим часом.

 

Також за інформацією Ірини Шумік, цього року у вишах введені вагові коефіцієнти для розрахунку підсумкового балу абітурієнта. При цьому їхня сума не має перевищувати одного балу, а вага атестату тепер становить менше 10% від загального конкурсного балу. Тобто це може бути максимум 20 балів від загальних 200.

 

Зазначимо, що під час вступної кампанії-2015 з 10 липня у департаменті освіти і науки облдержадміністрації працюватиме «Гаряча лінія» - (056) 770 82 42 і (056) 770 80 29. Тут абітурієнти та їхні батьки зможуть отримати необхідні консультації та поінформувати про зафіксовані ними порушення під час кампанії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...