App Store Google Play

В Дніпропетровську ще є наука, принаймні за статистикою

14.05.2015 17:45
В Дніпропетровську ще є наука, принаймні за статистикою

Упродовж 2014р. науковою діяльністю у Дніпропетровській області займались 57 підприємств та організацій, 72% яких зосереджено в обласному центрі, 14% – у м. Кривому Розі, йдеться в повідомленні Головного управління статистики у Дніпропетровській області.

 

За підсумками 2014р. загальний обсяг виконаних наукових та науково-технічних робіт склав 1,7 млрд.грн. Основним джерелом фінансування наукових розробок в регіоні були кошти вітчизняних та іноземних замовників (79% загальних асигнувань). Фінансування за рахунок коштів державного бюджету становило 19%.

 

Науковими установами області було виконано 2,3 тис. розробок, з них 18% – це створення нових видів виробів, 13%технологій та 2,4% матеріалів.

 

Із загальної кількості науково-технічних розробок 69% були впроваджені у виробництво, 23% мали інноваційну спрямованість.

 

У штатних розкладах діючих наукових установ перебувало 10 тис. працівників основної діяльності, у тому числі 130 фахівців з науковим ступенем доктора наук та 630 – кандидата наук.

 

Науковцями Дніпропетровщини у 2014р. одержано 146 грантів від міжнародних фондів, проведено 130 міжнародних конференцій.

 

Багатий досвід та знання наших вчених, їх значні наукові досягнення матимуть своє втілення у конкретних наукових програмах та проектах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...