App Store Google Play

В Дніпропетровську ще є наука, принаймні за статистикою

14.05.2015 17:45
В Дніпропетровську ще є наука, принаймні за статистикою

Упродовж 2014р. науковою діяльністю у Дніпропетровській області займались 57 підприємств та організацій, 72% яких зосереджено в обласному центрі, 14% – у м. Кривому Розі, йдеться в повідомленні Головного управління статистики у Дніпропетровській області.

 

За підсумками 2014р. загальний обсяг виконаних наукових та науково-технічних робіт склав 1,7 млрд.грн. Основним джерелом фінансування наукових розробок в регіоні були кошти вітчизняних та іноземних замовників (79% загальних асигнувань). Фінансування за рахунок коштів державного бюджету становило 19%.

 

Науковими установами області було виконано 2,3 тис. розробок, з них 18% – це створення нових видів виробів, 13%технологій та 2,4% матеріалів.

 

Із загальної кількості науково-технічних розробок 69% були впроваджені у виробництво, 23% мали інноваційну спрямованість.

 

У штатних розкладах діючих наукових установ перебувало 10 тис. працівників основної діяльності, у тому числі 130 фахівців з науковим ступенем доктора наук та 630 – кандидата наук.

 

Науковцями Дніпропетровщини у 2014р. одержано 146 грантів від міжнародних фондів, проведено 130 міжнародних конференцій.

 

Багатий досвід та знання наших вчених, їх значні наукові досягнення матимуть своє втілення у конкретних наукових програмах та проектах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...