App Store Google Play

в Дніпрі презентували "Війну на три літери"

14.05.2015 15:12
в Дніпрі презентували "Війну на три літери"

14 травня у медіа-центрі «ДНІПРО ПОСТ» відбулася презентація книги «Война на три буквы». У прес-конференції взяв участь український журналіст, автор книги Артем Чапай.

Він повідомив, що ідея книги народилася у нього і його колеги катерини Сергацкової, коли вони працювали журналістами і висвітлювали події в гарячих точках. 

"Я працював у київському інтернет-виданні «Insider». Катерина Сергацькова працювала у багатьох виданнях на той час («Українська правда», «Фокус», «Сноб», «Colta»). Цю інформацію можна подивитися на задній стороні обкладинки книги. Ми побували у «гарячих точках» України, зустрічалися з військовими та місцевими жителями по обидва боки. Книга складається з репортажів, які були розміщені у 5 різних виданнях, а також одного тексту Володимира Максакова, який я вважаю найсильнішим. Володимир – російський філолог, який вирішив записатися у «ДНР» заради цікавості та потрапив до них же у полон у так звану «Яму». Мені здається, що його текст описує антиутопічність ситуації. Я також був у полоні, але в української сторони, тому у книзі є мій текст «Як я був «терористом»», - розповів Артем Чапай.

У книзі «Война на три буквы» події забрані у хронологічній послідовності від втечі Януковича до так званого «Мінська-2», також зроблені історичні вставки, щоб зв’язати тексти і зберегти послідовність подій.

"Нашою принциповою позицією було – уникнути аналітики. Репортаж не підбиває підсумків – це відображення подій. Ми намагалися об’єктивно викладати події, оперувати сухими фактами. Назву придумала Катерина. Мені здається, що вона вийшла провокативною та багатозначною. Перший варіант назви був «Гражданская АТО», але існує стереотип, що ті, хто називає війну громадянською - підтримують путінську політику, тому ми вирішили відмовитися від неї, щоб не відлякати наших читачів. А назва «Война на три буквы» відображує ставлення до війни як такої та те, що її досі називають АТО", - прокоментував Артем Чапай.

На думку автора, ця книга відповідає на запитання «Як все починалось?» та «Як змінювалось ставлення до подій?».

«Война на три буквы» має наклад 2 тисячі екземплярів, придбати її можна в усіх магазинах, які розповсюджують продукцію видавництва «Фоліо».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...