App Store Google Play

в Дніпрі презентували "Війну на три літери"

14.05.2015 15:12
в Дніпрі презентували "Війну на три літери"

14 травня у медіа-центрі «ДНІПРО ПОСТ» відбулася презентація книги «Война на три буквы». У прес-конференції взяв участь український журналіст, автор книги Артем Чапай.

Він повідомив, що ідея книги народилася у нього і його колеги катерини Сергацкової, коли вони працювали журналістами і висвітлювали події в гарячих точках. 

"Я працював у київському інтернет-виданні «Insider». Катерина Сергацькова працювала у багатьох виданнях на той час («Українська правда», «Фокус», «Сноб», «Colta»). Цю інформацію можна подивитися на задній стороні обкладинки книги. Ми побували у «гарячих точках» України, зустрічалися з військовими та місцевими жителями по обидва боки. Книга складається з репортажів, які були розміщені у 5 різних виданнях, а також одного тексту Володимира Максакова, який я вважаю найсильнішим. Володимир – російський філолог, який вирішив записатися у «ДНР» заради цікавості та потрапив до них же у полон у так звану «Яму». Мені здається, що його текст описує антиутопічність ситуації. Я також був у полоні, але в української сторони, тому у книзі є мій текст «Як я був «терористом»», - розповів Артем Чапай.

У книзі «Война на три буквы» події забрані у хронологічній послідовності від втечі Януковича до так званого «Мінська-2», також зроблені історичні вставки, щоб зв’язати тексти і зберегти послідовність подій.

"Нашою принциповою позицією було – уникнути аналітики. Репортаж не підбиває підсумків – це відображення подій. Ми намагалися об’єктивно викладати події, оперувати сухими фактами. Назву придумала Катерина. Мені здається, що вона вийшла провокативною та багатозначною. Перший варіант назви був «Гражданская АТО», але існує стереотип, що ті, хто називає війну громадянською - підтримують путінську політику, тому ми вирішили відмовитися від неї, щоб не відлякати наших читачів. А назва «Война на три буквы» відображує ставлення до війни як такої та те, що її досі називають АТО", - прокоментував Артем Чапай.

На думку автора, ця книга відповідає на запитання «Як все починалось?» та «Як змінювалось ставлення до подій?».

«Война на три буквы» має наклад 2 тисячі екземплярів, придбати її можна в усіх магазинах, які розповсюджують продукцію видавництва «Фоліо».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...