App Store Google Play

У Дніпрі з набережної погнали кальянників і стихійних торговців

14.05.2015 11:26
У Дніпрі з набережної погнали кальянників і стихійних торговців

13 травня відбувся рейд представників місцевої влади Дніпропетровська разом з представниками МВС та ДАІ пішохідною зоною Набережної ім. Леніна (центральна частина міста).

Так відреагувала директор Департаменту споживчого ринку та сфери послуг Дніпропетровської міської ради Олени Бочарнікової на численні звернення городян щодо незаконної стихійної торгівлі у зоні відпочинку.

Побачене не лише здивувало чиновницю, а й вразило масштабами. За її словами жоден з десятків ділків, які окупували зону відпочинку дніпрян, за дозволами і ліцензіями не звертався. Ба більше – не має жодного дозволу з боку ДАІ заїжджати транспортними засобами в пішохідну зону і везти виїзну торгівлю «з коліс».

«До мене звернулися громадські організації з питанням - чи видавалися комусь місця під торгівлю? І я вирішила провести разом з ними рейд, аби подивитися на ці "чудо документи", запросивши міліцію та ДАІ міста. Що я вам хочу сказати – це просто жах: машини паркуються на пішохідних доріжках де мами з дітками гуляють, торгують хто чим може, без всяких документів, кальяни цілодобово! Навіть ті без документів, до яких і немає претензій (торгують сувенірами з видами міста)», - коментує результати рейду пані Бочарнікова в соціальній мережі.

На зачистку частини Набережної від Центрального мосту до Фестивального причалу чиновники, міліціянти та ДАІ витрати чотири години. При цьому наступного дня більшість торгівців повернулися на «пригріті» місця. Не боячись ані штрафів, ані конфіскації товару.

«Я не проти, що потрібно здійснювати торгівлю. Але перетворювати набережну в «свинарник» вже точно не можна. Тому було прийнято рішення впорядкувати і привести все і вся в належний вигляд (і всі документи в тому числі)», - запевняє громадян регулятор міської торгівлі.

За її словами, подібні рейди чиновників департаменту разом з громадськістю стануть надалі регулярними.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...