App Store Google Play

У Дніпрі з набережної погнали кальянників і стихійних торговців

14.05.2015 11:26
У Дніпрі з набережної погнали кальянників і стихійних торговців

13 травня відбувся рейд представників місцевої влади Дніпропетровська разом з представниками МВС та ДАІ пішохідною зоною Набережної ім. Леніна (центральна частина міста).

Так відреагувала директор Департаменту споживчого ринку та сфери послуг Дніпропетровської міської ради Олени Бочарнікової на численні звернення городян щодо незаконної стихійної торгівлі у зоні відпочинку.

Побачене не лише здивувало чиновницю, а й вразило масштабами. За її словами жоден з десятків ділків, які окупували зону відпочинку дніпрян, за дозволами і ліцензіями не звертався. Ба більше – не має жодного дозволу з боку ДАІ заїжджати транспортними засобами в пішохідну зону і везти виїзну торгівлю «з коліс».

«До мене звернулися громадські організації з питанням - чи видавалися комусь місця під торгівлю? І я вирішила провести разом з ними рейд, аби подивитися на ці "чудо документи", запросивши міліцію та ДАІ міста. Що я вам хочу сказати – це просто жах: машини паркуються на пішохідних доріжках де мами з дітками гуляють, торгують хто чим може, без всяких документів, кальяни цілодобово! Навіть ті без документів, до яких і немає претензій (торгують сувенірами з видами міста)», - коментує результати рейду пані Бочарнікова в соціальній мережі.

На зачистку частини Набережної від Центрального мосту до Фестивального причалу чиновники, міліціянти та ДАІ витрати чотири години. При цьому наступного дня більшість торгівців повернулися на «пригріті» місця. Не боячись ані штрафів, ані конфіскації товару.

«Я не проти, що потрібно здійснювати торгівлю. Але перетворювати набережну в «свинарник» вже точно не можна. Тому було прийнято рішення впорядкувати і привести все і вся в належний вигляд (і всі документи в тому числі)», - запевняє громадян регулятор міської торгівлі.

За її словами, подібні рейди чиновників департаменту разом з громадськістю стануть надалі регулярними.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...