App Store Google Play

Дніпропетровська ДАІ продовжує вилучати "патріотичні" номерні знаки

14.05.2015 13:26
Дніпропетровська ДАІ продовжує вилучати "патріотичні" номерні знаки

На Дніпропетровщині тривають профілактичні заходи, спрямовані на припинення фактів експлуатації транспортних засобів без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому засобу чи не відповідає вимогам стандартів, з номерним знаком, закріпленим у не встановленому для цього місці, закритим іншими предметами чи забрудненим тощо.

Під час нагляду за дорожнім рухом працівники ДАІ продовжують виявляти транспортні засоби, на яких використовуються номерні знаки з порушенням відповідних вимог законодавства.

Непоодинокі випадки, коли транспортні засоби, які пересуваються без реєстраційних номерних знаків, з номерними знаками військових частин або закриті різноманітними наліпками використовуються з протиправною метою, в них незаконно перевозяться зброя, боєприпаси тощо. При цьому водії таких транспортних засобів, намагаючись уникнути перевірки, не рідко представляються представниками громадських або військових формувань.

З початку проведення цільових заходів працівниками ДАІ Дніпропетровщини виявлено 196 фактів порушення водіями транспортних засобів вимог пункту 2.9 (підпункту в) ПДР України. З них задокументовано 20 фактів експлуатації транспортних засобів не зареєстрованих або не перереєстрованих в установленому порядку, 56 - без номерного знака, у 61 випадку водії намагалися прикрити державний номер на своїх автомобілях різноманітними наліпками, надписами або іншими предметами, більш ніж 50 автомобілів рухалися з забрудненими, перевернутими держномерами або закріпленими у не встановленому для цього місці. Також виявлено 4 випадки експлуатації автівок з номерним знаком, що не належить цьому засобу тощо.

Заходи тривають. Згідно законодавства України, за вказані порушення передбачено штраф у розмірі від 170 до 255 грн. (ч. 6. ст. 121 КУпАП ).

За повторне вчинення порушення впродовж року, ч. 7 ст. 121 КУпАП передбачається штраф у розмірі від 255 до 510 грн. або громадські роботи терміном від 30 до 40 год. з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...