App Store Google Play

Ніч музеїв - 2015 «Музеї заради сформованого суспільства»

13.05.2015 13:51
Ніч музеїв - 2015 «Музеї заради сформованого суспільства»

Доброю традицією у Дніпропетровському художньому музеї стало проведення міжнародної акції «Ніч музеїв», приуроченої до професійного свята - Міжнародного Дня музеїв. Цього року вже вп'яте музей відчинить для відвідувачів двері о вечірній порі, приєднуючись до щорічної мистецької акції.

2015 року Міжнародна Рада музеїв ICOM запропонувала нову тему, що стане наскрізною для всіх заходів у рамках акції для всіх країн - «Музеї заради сформованого суспільства».

В рамках міжнародної акції «Ніч музеїв» партнерами цьогоріч виступають: Музей українського живопису, технічний музей «Машини часу», Дніпропетровський Будинок органної та камерної музики, Університет митної справи та фінансів й ДНУ ім. О. Гончара, а також дизайнер Юлія Жук спільно з модельним агентством «Modern line».

Цього року Ніч музеїв - 2015 відбудеться в ніч з суботи 16 травня на неділю 17 травня.

Дніпропетровський художній музей прийматиме гостей з 18:00 й до 22:30. Мистецькі заходи відбуватимуться в «дві дії», дійсно зануривши гостей в дещо театральну атмосферу.

З 18:00 до 20:00 вхід - вільний

О 18:00 на ґанку зустрічаємо гостей виступом барабанщиць народного ансамблю фольклорного танцю «Веселка» Університету митної справи та фінансів й ДНУ ім. О. Гончара.

О 18:15 відкриваємо оновлену постійно діючу експозицію «Українське та російське мистецтво кінця XVII - початку ХХ століття» (ІІ поверх).

В експозиції знову можна помилуватися творами видатних митців: І. Айвазовського, І. Шишкіна, І. Рєпіна, В. Маковського, М. Пимоненка, К. Костанді, П. Нілуса, С. Васильківського, М. Башкірцевої.

Щопівгодини наукові співробітники будуть проводити оглядові екскурсії новою експозицією.

18:30 - 19:00 - запрошуємо на кураторську екскурсію виставкою «На грані» та творчу зустріч з художницею Анною Єгоровою (ІІІ поверх).

Виставка Анни Єгорової «На грані» відкриває нову сторінку в творчості художниці та в сучасному мистецтві Дніпропетровщини. Представлені на виставці роботи з легкою іронією та сарказмом передають погляд майстра на проблеми сучасності й вічності. В творах Анни Єгорової, крім живописної техніки, використовуються елементи об'ємно-просторової композиції, що сприяє встановленню безпосереднього контакту глядача з героями картин.

З 21:00 до 22:30 вхід здійснюватиметься за квитками (вартість - 100 грн).

Чекаємо гостей на виставці-концерті «Буденні справи Попелюшки», присвяченій всесвітньо відомій оперній співачці Чечілії Бартолі.

Виставка-концерт «Буденні справи Попелюшки» - це ексклюзивна авторська екскурсія персональною виставкою живописних творів Олексія Вовка, що супроводжуватиметься концертом провідних солістів Дніпропетровського Будинку органної та камерної музики, а також демонстрацією проекту дніпропетровського дизайнера Юлії Жук.

Адреса музею: вул. Шевченка, 21

Тел. 744-60-35, 47-33-38

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...