App Store Google Play

На День Європи у Дніпрі Ян Томбінські і концерт

12.05.2015 18:58
На День Європи у Дніпрі Ян Томбінські і концерт

У Дніпропетровську День Європи відзначать святковим концертом та «круглим столом» з європейцями. Про це під час прес-конференції повідомила начальник управління міжнародних зв'язків Дніпропетровської міської ради Наталія Чернишова.

За її словами, традиційно святкування Дня Європи складається з двох частин - просвітницької та концертно-розважальної. Один з головних заходів цього року - дискусія між дніпропетровськими студентами та європейськими дипломатами про те, що може дати Україна Європі, яка відбудеться 18 травня у центральній міській бібліотеці. Долучиться до дискусії Голова Представництва Європейського Союзу Ян Томбінські. Після дискусії європейці проведуть для місцевих громадських організацій ярмарок проектів, де розкажуть, як можна отримати європейські гранти на реалізацію власних проектів.

За словами начальника управління, до Дня Європи у Дніпропетровську відбудеться два концерти: Фестиваль національно-культурних товариств 14 травня у міському палаці дітей та юнацтва та святковий концерт 16 травня на Європейській площі.

«Концерт на Європейській площі розпочнеться об 11.00. Ведучий свята між виступами артистів розповідатиме про Євросоюз. Також на святі працюватимуть художники та фотографи, останні безкоштовно фотографуватимуть містян на фоні копії Ейфелевої вежі», - розповіла Наталія Чернишова.

За її словами, на площі будуть розміщені й інформаційні стенди Німеччини, Італії та Франції, де кожен бажаючий зможе дізнатися загальну інформацію про цю країну.

Щорічно у третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. Указ про започаткування свята підписав Президент України у 2003 році. Вперше святкові заходи з нагоди дня Європи у Дніпропетровську відбулися у 2004 році за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні. З того часу заходи до Дня Європи стали традицією у нашому місті.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...