App Store Google Play

Дітлахи з «Дніпра-1» - краще за всіх запускають повітряних зміїв

12.05.2015 12:09
Дітлахи з «Дніпра-1» - краще за всіх запускають повітряних зміїв

Команда школярів Дніпропетровської області «Дніпро-1» посіла І місце в командному заліку Всеукраїнських змагань на Кубок Українського Державного центру позашкільної освіти з повітряних зміїв. Ще 13 школярів Дніпропетровщини здобули призові місця в особистих першостях. Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Понад півсотні учасників Всеукраїнського турніру на Кубок Українського державного центру позашкільної освіти з повітряних зміїв змагалися у 8 класах моделей. Дніпропетровщину представляли 2 команди - «Дніпро-1» і «Дніпро-2».

За підсумком командної першості у запусках літунів різних форм і розмірів чемпіонство здобула збірна «Дніпро-1». Команда-переможець отримала Кубок Українського Державного центру позашкільної освіти з повітряних зміїв.

У особистих першостях класу експериментальних зміїв різних форм та розмірів «Z» призове ІІІ місце виборов учасник збірної Дніпропетровщини «Дніпро-1» Валентин Глущенко. Серед пласких літунів «Z-1» найкращою стала модель його колеги Микити Ткалика.
У класі моделей «Z-2», де запускали коробчатих зміїв із жорстким каркасом, І і ІІІ місця взяли представники команди «Дніпро-1» Іван Архипенко та «Дніпро-2» Ілля Сорогін.

Усі призові місця у секції об'ємних зміїв «Z-3» посіли учасник «Дніпра-2» Олег Лимар і представники «Дніпра-1» Микита Ткалик і Гліб Дзигар.

Серед міні-зміїв «Z-4» одним із найкращих виявився літун Іллі Сорогіна з команди «Дніпро-2», йому присудили ІІІ місце.

У класі пілотажних керованих зміїв «Z-5» ІІ місце посів представник збірної «Дніпро-1» Вадим Подкопаєв.

У повітряних боях літунів, передбачених у секції «Z-6», І місце присудили Вадиму Подкопаєву, «Дніпро- 1», ІІ місце у Романа Кондратенка, «Дніпро-2», ІІІ - у Михайла Котенка, «Дніпро-2».

Перемогу у класі «Z-7», де необхідно було збудувати літаючий змійковий потяг, здобув учасник команди «Дніпро-2» Владислав Вакулич. Усі призери отримали почесні дипломи Українського Державного центру позашкільної освіти з повітряних зміїв.

Всеукраїнська першість проходила у квітні на базі Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді. У ході цьогорічного чемпіонату, який наша область приймає вже п'ятий рік поспіль, учасники з Дніпропетровської, Рівненської, Черкаської, Хмельницької, Вінницької, Запорізької, Сумської областей та м.Києва запустили в небо 110 моделей повітряних зміїв.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...