App Store Google Play

Дніпропетровська «Солідарність» провела акцію «Пам'ятаємо кожного»

11.05.2015 10:43
Дніпропетровська «Солідарність» провела акцію «Пам'ятаємо кожного»

У Дніпропетровську пройшла акція «Пам'ятаємо кожного», приурочена 70-річчю Перемоги над нацизмом. Відвідали ветеранів та привітали «на дому» партійці «Солідарність» - Блок Петра Порошенка» в Кіровському і Самарському районах.

«З часів трагічних подій Другої світової пройшло вже 70 років, і, на жаль, з причини поганого самопочуття більшість ветеранів не в змозі брати участь в організованих пам'ятних акціях і зустрічах», - розповідає депутат міської ради Дмитро Грищев. - «Пам'ятаємо кожного» - так ми назвали ініціативу провідати і привітати ветеранів в їх власних будинках, щоб ніхто з них не залишився без уваги».

Як розповів Геннадій Бутенко, депутат Кіровської районної ради, під час зустрічей ветерани з хвилюванням згадували своїх побратимів, говорили про те, як звільняли Україну і переживають за долю солдатів, які зараз захищають нашу землю. «Їх мужність служить для нас прикладом, ми пам'ятаємо їх подвиг і намагаємося надавати їм посильну допомогу. Матеріальне становище людей похилого віку не найкраще, тому допомагаємо і матеріально, подарунками», - додав депутат.

Під час одного з візиту 94-річна Юр'єва Ніна Костянтинівна розповіла, що війна застала її в зовсім юному віці. «Після заклику, мене відразу відправили на підготовку. У 19 років я стала зв'язковою-телефоністкою», - історію свого непростого, але насиченою спогадами життя, вона повідала своїм гостям Валерію Волкову та Сергію Височенко. З'ясувалося, що Ніна Костянтинівна брала участь у визвольних боях за Харків, Київ, Польщу, і дійшла до самого Берліна.

Партійці вітали ветеранів, які проживають в Кіровському і Самарському районах, висловили глибоку вдячність і повагу за їх подвиг, а ветерани у свою чергу з традиційною українською гостинністю приймали гостей.

Також напередодні 9-го травня в Самарському районі спільно з колективом 129 школи був організований святковий концерт для ветеранів, а в День Перемоги після покладання квітів до пам'ятника Загиблим партизанам, всіх бажаючих пригостили солдатською кашею.

Не залишилися забутими і ті, хто знову здобувають перемогу - в заходах взяли участь солдати - учасники антитерористичної операції на сході України. Під час спілкування з ветеранами Дмитро Грищев зазначив, що тільки зараз, коли проти України знову розв'язали війну, молоде покоління українців може зрозуміти через яке випробування пройшли їхні прадіди в середині 20-го століття.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...