App Store Google Play

По виборчому округу нардепа Філатова розклеїли листівки, що він "фашист"

08.05.2015 15:59
По виборчому округу нардепа Філатова розклеїли листівки, що він "фашист"

У Дніпропетровську з'явилися листівки, у яких народного депутата Бориса Філатова звинувачують у фашизмі. На даний час виявлено кілька локацій розповсюдження друкованої продукції, більшість - в Жовтневому районі, який належить до округу депутата.

За словами невідомих авторів, Борис Альбертович не лише "вкрав свято перемоги" у нащесних ветеранів, а й саму назву у нашого міста.

Сам Борис Філатов вже прокоментував появу провокаційних листівок зі своїм зображенням в соціальній мережі. Як він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці, це стало можливо через бездіяльність силовиків і "вертикалі Президента", передає Дніпро.depo.ua.

"До Свята Перемоги знову на всіх стовпах листівки, дестабілізуючі ситуацію в області. І знову безглузде мекання з боку "вертикалі Президента", його нових призначенців і "силовиків", які не в змозі нікого знайти", - написав він.

Нагадаємо, що напередодні травневих свят голова Дніпропетровської ОДА звернувся до представників всіх політичних сил з проханням уникати провокацій. В області запроваджені посилені заходи з охорони громадського порядку.

Відомо, що Борис Філатов до свого обрання народним депутатом в 2014 році був заступником голови Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...