App Store Google Play

Ветеран-регіонал обізвав бійців АТО «провокаторами»

07.05.2015 21:50
Ветеран-регіонал обізвав бійців АТО «провокаторами»

У Дніпропетровську ситуація навколо відзначення 8-9 травня набуває вкрай напруженого характеру. Як повідомляє Інтерфакс, заявки на проведення масових заходів 8-9 травня подали понад 20 громадських організацій і політичних партій. При цьому частина буде відзначати День пам’яті і примирення, а дехто – все ж таки «День победы над фашистами».

Зокрема, 8 травня політична партія «Солідарність-БПП» запрошує мешканців міста на флеш-моб, прибічники УНП зберуться на Жовтневої площі, ще три громадські організації проведуть свої заходи біля пам'ятників жертвам нацизму.

9 травня, яке за рішенням народних обранців і Президента Порошенка більше не є державним святом, до Монумента Слави пройде колона з більш ніж 150 ветеранів антитерористичної операції, членів родин загиблих учасників АТО, громадських активістів та волонтерів. Цей захід колишній анонсував заступник голови Дніпропетровської ОДА, член наглядової ради «Фонду оборони країни» Геннадій Корбан.

Водночас представники «Опозиційного блоку» 9 травня збирають людей з 9.00 біля пам'ятника генералу Пушкіну, звідки колона має пройти до монумента Вічної слави, покласти квіти й спуститись на Фестивальний причал, де відбудеться концерт, організований депутатами ОБ, виставка військової техніки, працюватимуть майстри Петриківського розпису.

Масла у вогонь підлив 4 номер виборчого списку на останніх виборах до Дніпропетровської обласної ради, голова ради ветеранів області Станіслав Шевченко, який обізвав учасників АТО і родичів загиблих «провокаторами».

«Знаючи, що 9 травня ветерани разом з городянами збираються Марш Перемоги Геннадій Олегович, запросили саме на це ж місце і на той же час бійців добровольчих батальйонів. Не розпалювати ситуацію, не робіть тисняву на невеликій площі і перенесіть Ваш захід на інший час», - закликав Геннадія Корбана ветеран, який розпочав службу в ЗС СРСР у 1954 році.

Як повідомлялося, порядок в області забезпечуватимуть близько 4 тисяч співробітників міліції, зокрема близько 1,4 тис. - у самому Дніпропетровську.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...