App Store Google Play

Ветеран-регіонал обізвав бійців АТО «провокаторами»

07.05.2015 21:50
Ветеран-регіонал обізвав бійців АТО «провокаторами»

У Дніпропетровську ситуація навколо відзначення 8-9 травня набуває вкрай напруженого характеру. Як повідомляє Інтерфакс, заявки на проведення масових заходів 8-9 травня подали понад 20 громадських організацій і політичних партій. При цьому частина буде відзначати День пам’яті і примирення, а дехто – все ж таки «День победы над фашистами».

Зокрема, 8 травня політична партія «Солідарність-БПП» запрошує мешканців міста на флеш-моб, прибічники УНП зберуться на Жовтневої площі, ще три громадські організації проведуть свої заходи біля пам'ятників жертвам нацизму.

9 травня, яке за рішенням народних обранців і Президента Порошенка більше не є державним святом, до Монумента Слави пройде колона з більш ніж 150 ветеранів антитерористичної операції, членів родин загиблих учасників АТО, громадських активістів та волонтерів. Цей захід колишній анонсував заступник голови Дніпропетровської ОДА, член наглядової ради «Фонду оборони країни» Геннадій Корбан.

Водночас представники «Опозиційного блоку» 9 травня збирають людей з 9.00 біля пам'ятника генералу Пушкіну, звідки колона має пройти до монумента Вічної слави, покласти квіти й спуститись на Фестивальний причал, де відбудеться концерт, організований депутатами ОБ, виставка військової техніки, працюватимуть майстри Петриківського розпису.

Масла у вогонь підлив 4 номер виборчого списку на останніх виборах до Дніпропетровської обласної ради, голова ради ветеранів області Станіслав Шевченко, який обізвав учасників АТО і родичів загиблих «провокаторами».

«Знаючи, що 9 травня ветерани разом з городянами збираються Марш Перемоги Геннадій Олегович, запросили саме на це ж місце і на той же час бійців добровольчих батальйонів. Не розпалювати ситуацію, не робіть тисняву на невеликій площі і перенесіть Ваш захід на інший час», - закликав Геннадія Корбана ветеран, який розпочав службу в ЗС СРСР у 1954 році.

Як повідомлялося, порядок в області забезпечуватимуть близько 4 тисяч співробітників міліції, зокрема близько 1,4 тис. - у самому Дніпропетровську.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...