App Store Google Play

У майстер-класі від Порошенко взяли участь Дніпропетровські школярі

07.05.2015 14:08
У майстер-класі від Порошенко взяли участь Дніпропетровські школярі

Під час свого візиту до Дніпропетровщини Перша леді України Марина Порошенко провела для учнів Дніпропетровської школи №23 майстер-клас із виготовлення символічних червоних маків. Квіти пам'яті, які діти зробили своїми руками, вручили ветеранам Другої світової війни і воїнам АТО.

«Бережіть той мир, що захистили ваші діди і прадіди. Це дуже важливо. Думаю, зараз ви це відчуваєте. Хоч ви ще й маленькі, але майбутнє в ваших руках», - сказала Марина Порошенко.

До майстер-класу «Квітка пам'яті», який провела Марина Порошенко, долучилися понад 20 шестикласників школи №23. У сусідніх кабінетах над створенням таких квітів працювали також й інші маленькі майстри.

«Ми робимо квітку пам'яті, що нагадує про загиблих у Другій світовій війні. Напередодні ми готувалися та читали про неї легенди, а зараз виготовляємо її з тканини. Це легко», - розповіла учениця 6 класу Наталія Овечкіна.  

Для виготовлення символічних червоних маків школярі використали тонку повсть. Як правильно скласти та скріпити невеличку квітку пояснювала Марина Порошенко. Перша леді особисто допомагала малечі зшивати круглі пелюстки маку. Щоб робота йшла більш злагоджено та натхненно, одна з учениць заспівала пісню про маму.

Готові червоні маки діти одразу почепили на свої вишиванки, біля серця, а на згадку про візит до Дніпропетровщини школярі подарували Марині Порошенко альбоми із власними малюнками.

Частину квітів пам'яті учні передали ветеранам Другої світової війни і воїнам АТО, які стали почесними гостями їхнього уроку мужності «Україна - єдина країна». Решту символічних маків діти планують передати бійцям у шпиталях.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...