App Store Google Play

З початку року хворих на СНІД побільшало на 220 осіб

06.05.2015 18:57
З початку року хворих на СНІД побільшало на 220 осіб
З початку року у Дніпропетровську зареєстровано 220 нових випадків ВІЛ-інфекції. Про це під час прямої телефонної лінії повідомила директор міського центру СНІДу Олена Ліснича.

«Загалом з 1987 року, коли у місті вперше було зареєстровано ВІЛ-інфекцію, офіційно зафіксовано понад 17 тисяч ВІЛ-інфікованих, у тому числі 5 тисяч 63 особи з діагнозом СНІД. З вказаного періоду від захворювань, обумовлених СНІДом померло 2 тисячі 487 людей. Зараз у нашому центрі антиретровірусну терапію безкоштовно отримують 2 тисячі 750 осіб, у тому числі 198 дітей», - зазначила Олена Ліснича.

За її словами, за статистикою понад третина ВІЛ-інфікованих не звертаються за медичною допомогою, що призводить до більш швидкого прогресування захворювання і смерті від СНІДу.

«ВІЛ-інфіковані повинні пам'ятати, що вчасне лікування антиретровірусними препаратами, а також дотримання рекомендацій лікаря допоможуть прожити довге й повноцінне життя. Вірусом імунодефіциту найчастіше інфікуються статевим шляхом або через вживання наркотиків», - сказала директор центру.

Вона також закликали містян не боятися робити аналізи на ВІЛ-інфекцію, вони є анонімними й безкоштовними. Такі аналізи можна зробити у кабінетах «Довіри» міських лікарень №4, 7, 10, 6, 9, 12, 16, поліклініки №6 і у міському центрі лікування та боротьби зі СНІДом, який знаходиться за адресою: вул. Канатна, 17, тел. 770-61-26.

Сьогодні під наглядом спеціалістів міського центр профілактики та боротьби зі СНІДом знаходяться 6 тисяч 380 ВІЛ-інфікованих, з них 2 тисячі 400 - хворі на СНІД.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...