App Store Google Play

З початку року хворих на СНІД побільшало на 220 осіб

06.05.2015 18:57
З початку року хворих на СНІД побільшало на 220 осіб
З початку року у Дніпропетровську зареєстровано 220 нових випадків ВІЛ-інфекції. Про це під час прямої телефонної лінії повідомила директор міського центру СНІДу Олена Ліснича.

«Загалом з 1987 року, коли у місті вперше було зареєстровано ВІЛ-інфекцію, офіційно зафіксовано понад 17 тисяч ВІЛ-інфікованих, у тому числі 5 тисяч 63 особи з діагнозом СНІД. З вказаного періоду від захворювань, обумовлених СНІДом померло 2 тисячі 487 людей. Зараз у нашому центрі антиретровірусну терапію безкоштовно отримують 2 тисячі 750 осіб, у тому числі 198 дітей», - зазначила Олена Ліснича.

За її словами, за статистикою понад третина ВІЛ-інфікованих не звертаються за медичною допомогою, що призводить до більш швидкого прогресування захворювання і смерті від СНІДу.

«ВІЛ-інфіковані повинні пам'ятати, що вчасне лікування антиретровірусними препаратами, а також дотримання рекомендацій лікаря допоможуть прожити довге й повноцінне життя. Вірусом імунодефіциту найчастіше інфікуються статевим шляхом або через вживання наркотиків», - сказала директор центру.

Вона також закликали містян не боятися робити аналізи на ВІЛ-інфекцію, вони є анонімними й безкоштовними. Такі аналізи можна зробити у кабінетах «Довіри» міських лікарень №4, 7, 10, 6, 9, 12, 16, поліклініки №6 і у міському центрі лікування та боротьби зі СНІДом, який знаходиться за адресою: вул. Канатна, 17, тел. 770-61-26.

Сьогодні під наглядом спеціалістів міського центр профілактики та боротьби зі СНІДом знаходяться 6 тисяч 380 ВІЛ-інфікованих, з них 2 тисячі 400 - хворі на СНІД.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...